هدر موبایل
1399/04/10 22:50:00
سرویس اقتصادی
رشیدی:

کنتورگذاری و انشعاب دهی آب شرب منطقه سرفیروزآباد آغاز می‌شود

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه با حضور در منطقه سرفیروزآباد متعهد شد تا با اعزام اکیپ‌هایی به دهستان عثمانوند و روستاهای بخش سرفیروزآباد عملیات کنتور گذاری و انشعاب دهی آب شرب را آغاز کنند.
کنتورگذاری و انشعاب دهی آب شرب منطقه سرفیروزآباد آغاز می‌شود نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه با حضور در منطقه سرفیروزآباد متعهد شد تا با اعزام اکیپ‌هایی به دهستان عثمانوند و روستاهای بخش سرفیروزآباد عملیات کنتور گذاری و انشعاب دهی آب شرب را آغاز کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101441642900.jpg کنتورگذاری,و,انشعاب,دهی,آب,شرب,منطقه,سرفیروزآباد,آغاز,می‌شود Icana

محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به مشلات موجود در زمینه منابع و خط انتقال آب شرب در بخش سرفیروزآباد کرمانشاه، گفت: حدود 50 روستا در منطقه سر فیروزآباد مشکلاتی در زمینه تامین آب شرب دارند، مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه با حضور در منطقه سرفیروزآباد متعهد شد تا با اعزام اکیپ‌هایی به دهستان عثمانوند و روستاهای بخش سرفیروزآباد عملیات کنتور گذاری و انشعاب دهی را آغاز کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خانواده شهدا، و تحت پوششین کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی معاف از پرداهت هزینه انشعاب آب و برق هستند، ادامه داد: برای جلوگیری از افزایش فشار اقتصادی مضاعف بر مردم منطقه مقرر شد هزینه انشعاب آب و برق به صورت اقساطی از آنها دریافت شود.

وی با تاکید بر اینکه با نصب کنتور امکان کنترل شبکه آب شرب وجود دارد و روستاهای بالا دستی نمی‌توانند از انتقال آب به روستاهای پایین دستی جلوگیری کنند، عنوان کرد: از وزیر نیرو و معاونین وی درخواست می‌کنیم با حضور در منطقه مشکل آب شرب روستاها را برطرف کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه راه روستایی بخش سر فیروزآباد وضعیت بسیار نامناسبی دارد، گفت: طی سالیان گذشته مشکلات بخش سرفیروزآباد به عنوان سومین بخش بزرگ کشوری دیده نشده و در حال حاضر مردم با مشکلات زیر‌ساختی دست و پنجه نرم می‌کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet