خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/10 10:50:51
سرویس سیاسی

توضیحات نماینده زاهدان درباره حادثه تروریستی در نزدیکی زاهدان/ حادثه تلفات جانی نداشته است

نماینده زاهدان در مجلس درباره حادثه تروریستی شب گذشته در نزدیکی روستای گلوگاه واقع در بخش کورین سیستان و بلوچستان توضیحاتی ارائه کرد.
توضیحات نماینده زاهدان درباره حادثه تروریستی در نزدیکی زاهدان/ حادثه تلفات جانی نداشته است نماینده زاهدان در مجلس درباره حادثه تروریستی شب گذشته در نزدیکی روستای گلوگاه واقع در بخش کورین سیستان و بلوچستان توضیحاتی ارائه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109433881720.jpg توضیحات,نماینده,زاهدان,درباره,حادثه,تروریستی,در,نزدیکی,زاهدان/,حادثه,تلفات,جانی,نداشته,است Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، در پی انتشار اخباری مبنی بر وقوع انفجار در نزدیکی روستای گلوگاه واقع در بخش کورین سیستان و بلوچستان، نماینده مردم زاهدان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در منطقه حادثه حاضر شده و در این باره توضیحاتی را ارائه کرد.

فداحسین مالکی  در گفت‌وگو با خانه ملت اظهار کرد: شب گذشته سه دستگاه از خودروهای برادران سپاه در مسیر کورین که در چند کیلومتری زاهدان قرار دارد در حال گشت زنی بودند که در این مسیر با دو بمب کنار جاده‌ای مواجه می‌شوند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی افزود: در این بین یکی از بمب‌ها منفجر شده و بمب دوم توسط برادران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خنثی می‌شود.

وی با بیان اینکه این حادثه تروریستی تلفات جانی نداشته است، ادامه داد: در این انفجار یکی از فرماندهان سپاه دچار جراحت می‌شود و در حال حاضر مداوا بر روی او صورت می‌گیرد.

به گفته مالکی همچنین گروهک تروریستی جیش الظلم با صدور بیانیه‌ای مسئولیت انجام این عملیات را به عهده گرفته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet