خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/11 19:47:00
سرویس استان ها
اعظمی ساردویی خبرداد

ایجاد ۱۰ هزار شغل در استان در جلسه با حضور صنعتگران مسولان وزارتخانه های جهاد و صمت

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: جلساتی با حضور صنعتگران ،مسئولان اتاق بازرگانی،مدیران وزارت صمت، روسای سازمان های کشاورزی جنوب و شمال استان به منظور ایجاد ۱۰ هزار شغل در جیرفت برگزار شد.
ایجاد ۱۰ هزار شغل در استان در جلسه با حضور صنعتگران مسولان وزارتخانه های جهاد و صمت نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: جلساتی با حضور صنعتگران ،مسئولان اتاق بازرگانی،مدیران وزارت صمت، روسای سازمان های کشاورزی جنوب و شمال استان به منظور ایجاد ۱۰ هزار شغل در جیرفت برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102191700860.jpg ایجاد,۱۰,هزار,شغل,در,استان,در,جلسه,با,حضور,صنعتگران,مسولان,وزارتخانه,های,جهاد,و,صمت Icana

ذبیح‌الله اعظمی ساردویی در گفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور در جلسات متعد در زمان سرکشی به حوزه انتخابیه ، گفت: با توجه بعه اینکه خاوازی وزیر جهاد کشاورزی به استان کرمان سفر کردند،جلساتی به همراه مجمع نمایندگان استان کرمان و جلسات مختلفی به همراه مسولان اتاق بازرگانی،کشاورزان و روسای سازمان های کشاورزی جنوب و شمال استان کرمان برگزار شد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: وزیرجهادکشاورزی از یکی دو شهرستان استان بازدید کردند؛ همچنین در روزهای بعدی مجمع نمایندگان استان کرمان که  اکثر نمایندگان، یعنی ۸ نفر از ۱۰ نفر نمایندگان استان کرمان حضور داشتند،دیدارهایی انجام شد.

اعظمی در ادامه مطرح کرد: دیدارهایی با نماینده ولی فقیه شهرستان کرمان ،دیداری با فرماندهی سپاه پاسداران استان "سردارمعروفی" برگزار شد.

وی با اشاره به هفته قوه قضائیه تاکید کرد: به مناسبت هفته قوه قضاییه در جلسه شورای قضایی و اداری استان کرمان به همراه مجمع نمایندگان استان کرمان  حضور داشتیم.بعد از آن با مدیرکل دادگستری استان به مناسبت هفته قوه قضاییه دیدارهای داشتیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به بازدیدها در استان، اظهار کرد: ملاقاتی  با جانبازان استان کرمان داشتیم که همه در منطقه به طور کلی بود و مسئولان اداره کل در مرکز استان هستند و  بعد ازآن دیداری با صدا و سیما داشتیم.

وی با اشاره به دیدارها و جلساتی که در حوزه انتخابیه انجام داده ،مطرح کرد: در حوزه انتخابیه  جیرفت و عنبرآباد با مردم دیدارهای و ملاقات های مردمی داشتیم؛با تعدادی از مدیران شهرستان هم جلساتی برگزار شد.

اعظمی با اشاره به موضوع بیماری کرونا و جلسات در این زمینه خاطرنشان کرد: موضوع شیوع بیماری کرونا در استان با تعدادی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی بحث و بررسی شد که برای رفع مشکلات آن‌ها باید تدابیری اندیشیده شود؛ در روزهای بعدی هم در شورای اداری فرمانداریهای شهرستان حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد شرکت خواهم کرد.

وی ادامه داد: "خدارحمی" مدیرعامل بانک کشاورزی کشور در مرکز استان حاضر شده و با مجمع نمایندگان استان کرمان،کشاورزان و مسولان اتاق بازرگانی کل استان جلسه‌ای بسیار خوبی برگزار شد و درباره امهال وام های کشاورزی و همینطور سایر موارد بحث و بررسی شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با موافقت مدیرعامل بانک کشاورزی امهال وام کشاورزان جنوب استان کرمان تصویب شد، ادامه داد:کشاورزان جنوب کرمان به واسطه شیوع ویروس کرونا و کاهش شدید قیمت محصولات،زیان سنگینی را متحمل شده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس، با اشاره به حضور مدیرعامل بانک توسعه و تعاون، تصریح کرد: مدیرعامل بانک توسعه و تعاون کشور در کرمان حضور پیدا کردند و با مجمع نمایندگان استان جلسه‌ای برگزار کردند؛ همینطور صنعتگران و مسئولان اتاق بازرگانی،مدیران وزارت صمت، روسای سازمان های کشاورزی جنوب و شمال استان به منظور ایجاد ۱۰ هزار شغل بحث و بررسی شد و مسائل بسیار مهمی در این مورد مصوب شد که این موضوع برای استان و اشتغالزایی استان بسیار موثر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet