خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/20 14:22:00
سرویس استان ها
نماینده مردم سبزوار:

روحیه خدمت در همه دستگاه‌ها باید شکل بگیرد

نماینده مردم سبزوار،جویین و جغتای در مجلس گفت:گفتمان حاکم بر ساختار اداری و اجرایی کشور باید از یک گفتمان خدمت به مردم شکل گیرد.
روحیه خدمت در همه دستگاه‌ها باید شکل بگیرد نماینده مردم سبزوار،جویین و جغتای در مجلس گفت:گفتمان حاکم بر ساختار اداری و اجرایی کشور باید از یک گفتمان خدمت به مردم شکل گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101562533486.jpg روحیه,خدمت,در,همه,دستگاه‌ها,باید,شکل,بگیرد Icana

علی اصغر عنابستانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فعالیت هایی که در مدت زمان سرکشی به حوزه انتخابیه انجام داده است،گفت:در روزهای گذشته بیش از ۳۰ روستا بازدید شده  و چندین واحد صنعتی و پروژه را به غیر از این روستاها افتتاح شده است. 

نماینده مردم سبزوار، جویین و جغتای در مجلس افزود:با توجه  سه شهرستان حوزه انتخابیه؛ در دو شهرستان جویین و جغتای شورای اداری تشکیل شده است علاوه بر اینکه بازدیدهای در روستاها داشتیم، در سه روز گذشته از صبح تا 6 نیم صبح بازدیدها شروع شده تا ۱۲ شب به طول انجامیده و به بازدید مشغول بودیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:بازدید از روستاها ،حضور در بین مردم و ملاقات مردمی ،بازدید از واحدهای صنعتی ،جلسات شورای اداری برای پیگیری مسائل مردم ، این آخری هم جلسه مثلث اقتصادی که در استان خراسان و در فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه تشکیل می‌شود،جلسات سرکشی سرمایه‌گذاران از پروژه ه‌ایی که مدنظرشان است اهم فعالیت های ما در دوره سرکشی به حوزه انتخابیه بوده است؛اصلا در کا ما تعطیلی وجود ندارد.

وی با اشاره به حوزه سرمایه‌گذاری ادامه داد: ساختارهای تسهیل در حضور سرمایه‌گذاران باید ایجاد شود و وظایفی که ادارات متعدد و شورای اداری به آن چیزی که ما تاکید می‌کنیم؛ این است که روحیه خدمتگذاری در دستگاه‌ها باید شکل بگیرد. 

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت:وظیفه ما این است که ساختار اداری را به سمت حل مشکلات مردم سوق دهیم و گفتمان حاکم بر ساختار اداری و ساختار اجرایی ما باید از یک گفتمان نوکری و خدمت به مردم شکل گیرد.این کلیات است که معمولاً در حوزه های مختلف دنبال می کنیم.

نماینده مردم سبزوار درمجلس با اشاره به مشکلات آب این منطقه و در حوزه انتخابیه مطرح کرد: با حضور در روستاها مشکلات مردم را پیگیری می‌کنیم؛ متاسفانه مسائل اصلی زیرساختی مثل راه و آب مشکلات جدی این روز های مردم است.

عنابستانی ادامه داد: در اکثر روستاهای حوزه انتخابیه مشکل آب به شکل جدی وجود دارد و  به این دلیل است که عمدتاً شبکه‌های آب‌رسانی روستایی فرسوده هستند و این شبکه ها متعلق به چندین سال قبل هستند و به علت رشد و افزایش جمعیت آن جوابگوی مردم نیست و دلایل متعدد دیگری هم دارد و اینکه در سال‌های اخیر اعتباراتی برای بازسازی مجتمع‌های آبرسانی تعلق نگرفته است.

نماینده مردم سبزوار، جویین و جغتای در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات راه روستایی هم بسیار مهم است که مردم گرفتار آن هستند ،تاکید کرد:حوزه مسکن روستایی و بنیاد مسکن یکی از گرفتاری های جدی مردم است، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که به دستور حضرت امام(ره) برای ساخت مسکن محرومان تشکیل شده ،اما امروز خودش یک مانع برای ساخت مسکن  شده است و به نظر بنده بروکراسی های اداری در این حوزه باید کمتر شود و ساخت و ساز روستایی تسهیل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet