خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/10 20:13:00
سرویس فرهنگی
نوباوه انتقاد کرد

قطع حمایت دولت از شبکه‌های برون مرزی در زمان رسوایی آمریکا!

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به شکست سیاست‌های تبلیغی آمریکا در دنیا، عنوان کرد: امروز که جریان رسانه‌ای آمریکا در دنیا شکست خورده و دست این کشور برای همگان رو شده، قطع حمایت دولت از شبکه‌های برون مرزی چه معنایی دارد.
قطع حمایت دولت از شبکه‌های برون مرزی در زمان رسوایی آمریکا! نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به شکست سیاست‌های تبلیغی آمریکا در دنیا، عنوان کرد: امروز که جریان رسانه‌ای آمریکا در دنیا شکست خورده و دست این کشور برای همگان رو شده، قطع حمایت دولت از شبکه‌های برون مرزی چه معنایی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/63032.jpg قطع,حمایت,دولت,از,شبکه‌های,برون,مرزی,در,زمان,رسوایی,آمریکا! Icana

بیژن نوباوه وطن در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره قطع احتمالی برنامه‌های شبکه‌های برون مرزی صداوسیما مانند الکوثر، پرس تی وی، العالم و آی فیلم، اظهار کرد: یکی از مشکلات اساسی جهان امروز ما، نوع تبلیغات یک طرفه و تک صدایی جبهه استکبار است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنها صدایی که در برابر این جریان تک سویه ایستادگی می‌کند، صداوسیما، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی جمهوری اسلامی ایران است، افزود: در شرایطی که امروز تمام تبلیغات آمریکایی‌ها نقش برآب شده است چه دلیلی دارد که دولت حمایت خود را از این شبکه‌ها قطع کند.

وی ادامه داد: بهانه‌‎هایی از این دست که این شبکه‌ها بودجه مصوب ندارند به هیچ عنوان قابل قبول نیست؛ در شرایطی که شبکه‌های برون مرزی، تنها صدای ظلم ستیز در دنیا هستند، خاموش کردن این صدا، چه منطقی دارد.

نوباوه با یادآوری اینکه عدم حمایت دولت از شبکه‌‎های برون مرزی نه به بودجه برمی‌گردد نه به موانع قانونی، تأکید کرد: رویه فعلی به نوع نگاه دولتمردان بازمی‌گردد که قصد هیچ حمایتی از تنها صدای بلند شده در برابر ظلم آشکار جبهه استکبار را ندارند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه دولت باید پاسخگوی مردم انقلابی ایران باشد، اضافه کرد: شبکه‌های برون مرزی صدا و سیما امروز در شرایطی قرار دارند که حتی قادر به پرداخت حقوق و مزایای پرسنل و خبرنگاران خارج از کشور خود نیستند؛ لذا اگر نگاه انقلابی در دولت حاکم باشد، به هیچ وجه چنین رویه‌ای در دولت دنبال نخواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet