خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/10 14:09:45
سرویس اقتصادی
عسکری مطرح کرد:

بروکراسی سیستم بانکی مانعی در مسیر مکانیزه کردن مزارع کشاورزی

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: بروکراسی موجود در شبکه بانکی مشکلاتی را برای کشاورزان متقاضی مکانیزه کردن مزارع به وجود آورده که باید برطرف شود.
بروکراسی سیستم بانکی مانعی در مسیر مکانیزه کردن مزارع کشاورزی نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: بروکراسی موجود در شبکه بانکی مشکلاتی را برای کشاورزان متقاضی مکانیزه کردن مزارع به وجود آورده که باید برطرف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101459224766.jpg بروکراسی,سیستم,بانکی,مانعی,در,مسیر,مکانیزه,کردن,مزارع,کشاورزی Icana

محمدجواد عسکری نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روند پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون به کشاورزان، گفت: تنها راه افزایش بهره‌وری منابع آبی و خاکی مکانیزه کرذن صنعت کشاورزی است.

نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس ورای اسلامی با اشاره به اینکه برای کشت مکانیزه محصولات کشاورزی باید دولت تسهیلات لازم را در اختیار کشاورزان قرار دهد، ادامه داد: در حال حاضر سیستم بانکی موانعی را در مسیر دریافت تسهیلات مکانیزاسیون مزارع کشاورزی قرار داده است.

کاشت سیب زمینی

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برای رسیدن به جهش تولید راهی جز مکانیزه شدن بخش کشاورزی وجود ندارد، عنوان کرد: متاسفانه بروکراسی موجود در شبکه بانکی مشکلاتی را برای کشاورزان متقاضی مکانیزه کردن مزارع به وجود آورده که باید برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه کشاورزان زیادی علاقه‌مند به مکانیزه کردن مزارع و استفاده از ظرفیت‌های موجود هستند، ادامه داد: کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی بصورت جدی به دنبال تسهیل مسیر دریافت وام، برای مکانیزه کردن مزارع کشاورزی توسط کشاورزان است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet