شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/04/12 23:48:00
سرویس سیاسی
رضوانی:

دیوان محاسبات عملکرد نظارتی خود را تقویت کند

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: نقش نظارتی دیوان محاسبات در سالهای اخیر ضعیف بوده، بنابراین مجلس یازدهم با یک انتخاب شایسته باعث می شود تا دیوان محاسبات نظارت بیشتری بر عملکرد دستگاههای اجرایی داشته باشد.
دیوان محاسبات عملکرد نظارتی خود را تقویت کند نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: نقش نظارتی دیوان محاسبات در سالهای اخیر ضعیف بوده، بنابراین مجلس یازدهم با یک انتخاب شایسته باعث می شود تا دیوان محاسبات نظارت بیشتری بر عملکرد دستگاههای اجرایی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103435922209.jpg دیوان,محاسبات,عملکرد,نظارتی,خود,را,تقویت,کند Icana

غلامحسین رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به نقش نظارتی  دیوان محاسبات  و عملکرد آن اشاره کرد و گفت: دیوان محاسبات در این سال‌های اخیر به خوبی عمل نکرده و در این مسئله هم هیچ تردیدی وجود ندارد.

 وی در ادامه افزود: بدون شک باید در مناصب و مدیریت‌های بخش‌های گوناگون دیوان محاسبات تغییرات اساسی صورت بگیرد و به نفع تقویت نظارت مجلس شورای اسلامی هم تحولات صورت خواهد پذیرفت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد:یکی از مواردی که جز سنجش میزان عیار انقلابی‌گری مجلس است، این بوده که نگاه کنیم چه شخصی برای ریاست دیوان محاسبات انتخاب می‌شود.

رضوانی تصریح کرد: مجلس یازدهم باید انتخاب شایسته‌ای را برای ریاست دیوان محاسبات داشته باشد؛ چرا که این امر باعث می‌شود تا نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها با یک جدیت خاصی صورت بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet