هدر موبایل
1399/04/14 23:46:00
سرویس سیاسی
رضوانی:

دولت باید شفافیت را در دستور کار خود قرار دهد

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است دولت بایستی نسبت به شعار شفافیت که یکی از وعده هایش بودهT پایبند باشد و آن را در دستورکار خود قرار دهد.
دولت باید شفافیت را در دستور کار خود قرار دهد نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات معتقد است دولت بایستی نسبت به شعار شفافیت که یکی از وعده هایش بودهT پایبند باشد و آن را در دستورکار خود قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103435922209.jpg دولت,باید,شفافیت,را,در,دستور,کار,خود,قرار,دهد Icana

غلامحسین رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مسئله مهم شفافیت اشاره کرد و گفت: یکی از ادعاهای این دولت از ابتدا تا به الان این بوده که می‌خواهند شفافیت را سرلوحه کار خود قرار دهند، اما تا حد زیادی به این شعار پایبند نبودند.

وی در ادامه افزود: متاسفانه در رابطه با برجام، تنها کسانی که از مذاکرات مطلع نبودند و هنوز هم از آن به اطلاعاتی دست پیدا نکردند، مردم کشورمان بودند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات به عدم شفافیت دولت در امورات مختلف اشاره و تاکید کرد: دولت بایستی در همه امور با مردم به صورت شفاف صحبت کند و هیچ چیزی را از دید عموم مخفی نکند.

این نماینده مردم در ادامه افزود: ما طرفدار شفافیت هستیم و دولت باید در همه زمینه‌ها مبحث شفافیت را در دستور کار خود قرار دهد.

رضوانی تصریح کرد: دولت ادعا می‌کرد در مبارزه با فساد باید همه در اتاق شیشیه‌ای باشند، اما هرگز این شفافیت از سوی دولت صورت نگرفته و یکی از این مسائل هم شفافیت در حقوق مسئولان بوده که می بایست با تشکیل یک سامانه در معرض دید عموم قرار بگیرند، اما تاکنون این مهم نیز صورت نپذیرفته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet