ولادت امام موسی کاظم (ع)
1399/04/10 14:50:40
سرویس سیاسی
شجاعی علی‌آبادی:

امکان برگزاری انتخابات الکترونیکی وجود دارد

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس گفت: در حوزه امنیت سایبری درحدی پیشرفت کرده‌ایم که بتوانیم امنیت انتخابات الکترونیکی را تامین کند.
امکان برگزاری انتخابات الکترونیکی وجود دارد نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس گفت: در حوزه امنیت سایبری درحدی پیشرفت کرده‌ایم که بتوانیم امنیت انتخابات الکترونیکی را تامین کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601103085723510.jpg امکان,برگزاری,انتخابات,الکترونیکی,وجود,دارد Icana

حسن شجاعی علی‌‎آبادی در گفت‎‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص امکان الکترونیکی شدن دور دوم انتخابات مجلس یازدهم، اظهار داشت: با برگزاری انتخابات الکترونیکی موافق هستم اما مشروط به اینکه امنیت برگزاری لازم انتخابات الکترونیکی تامین شود.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پیشرفت‌هایی که داریم به لحاظ فنی می‌تواند به ما کمک کند تا بتواینم انتخابات را الکترونیکی برگزاری کنیم.

وی با اشاره به پیشرفت‌های حوزه سایبری، افزود: در حوزه امنیت سایبری درحدی پیشرفت کرده‌ایم که امنیت انتخابات را تضمین کند.

حسن شجاعی علی آبادی

شجاعی علی‌آبادی ادامه داد: از نهادهای‌متولی در این زمینه مانند شورای نگهبان می‌خواهم که از هم اکنون تمرکز جدی بر موضوع برگزاری انتخابات تماما الکترونیکی داشته باشند.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان مومنی که در حوزه فضای مجازی کارهای فرواوانی به لحلظ فنی و امنیتی انجام داده‌اند باید طی فراخوانی بسیج کنند تا در زمینه برگزاری انتخابات تماما الکترونیکی تلاش کنند.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با برگزاری انتخابات الکترونیکی هزینه‌ها کاهش یافته و سرعت برگزاری انتخابات الکترونیکی تا حد بسیار زیادی افزایش می‌یابد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet