خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/11 22:37:00
سرویس اجتماعی
رضوانی:

مردم و مسئولان پروتکل های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند / مناطق پرخطر انتشار ویروس مشخص شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کرونا در تهران از مردم و مسئولان خواست تا پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند.
مردم و مسئولان پروتکل های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند / مناطق پرخطر انتشار ویروس مشخص شود عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کرونا در تهران از مردم و مسئولان خواست تا پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103363253621.jpg مردم,و,مسئولان,پروتکل,های,بهداشتی,را,با,جدیت,رعایت,کنند,/,مناطق,پرخطر,انتشار,ویروس,مشخص,شود Icana

غلامحسین رضوانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کرونا در تهران ،گفت: شیوع ویروس کرونا به عوامل مختلف و متعددی بستگی دارد اما باید بررسی شود که  کدام عامل بیش‌تر منجر به افزایش انتقال ویروس شده است. بنده این موضوع را در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان با وزیر بهداشت و مسئولان مربوطه مطرح کرده و از آنها آمار دقیق پرخطرترین مناطق انتشار ویروس را خواستم، اما پاسخ منطقی و عملی دریافت نکردم. 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه اعلام مناطق پرخطر انتشار ویروس کرونا، نیازمند بررسی‌های علمی و میدانی است، گفت: شلوغی وسایل حمل و نقل عمومی و تردد در مکان‌های عمومی بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی هرکدام به نوعی در انتشار ویروس موثر هستند، اما گرفتن تصمیم درست در خصوص کنترل انتشار ویروس نیازمند بررسی علمی است. 

این نماینده مردم در مجلسی یازدهم با اشاره به رویکرد کمیسیون بهداشت در خصوص بازگرداندن محدودیت ها در صورت افزایش نگرانی ها، افزود: تصمیم برای اعمال مجدد محدودیت ها بر عهده ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا است. 

تاکید مقام معظم رهبری بر استفاده از ماسک نشان‌دهنده اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک، گفت: تاکید مقام معظم رهبری بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادره از ستاد ملی، نشان‌دهنده اهمیت موضوع بوده و همه مسئولان و مردم باید خودشان را به رعایت پروتکل‌های بهداشت متعهد بدانند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet