هدر موبایل
1399/04/10 22:14:29
سرویس حوزه ریاست
دکتر قالیباف:

تمرکز برمدرسه، محله، مسجد و منزل، بسیاری از مشکلات تهران را حل خواهد کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان استان تهران باید بر اساس مناطق تهران تقسیم و به مشکلات مردم رسیدگی کنند، پیشنهاد کرد تا نمایندگان برای حل مشکلات پایتخت در مدرسه، محله، مسجد و منزل متمرکز شوند.
تمرکز برمدرسه، محله، مسجد و منزل، بسیاری از مشکلات تهران را حل خواهد کرد رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان استان تهران باید بر اساس مناطق تهران تقسیم و به مشکلات مردم رسیدگی کنند، پیشنهاد کرد تا نمایندگان برای حل مشکلات پایتخت در مدرسه، محله، مسجد و منزل متمرکز شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106313114259.jpg تمرکز,برمدرسه،,محله،,مسجد,و,منزل،,بسیاری,از,مشکلات,تهران,را,حل,خواهد,کرد Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

جلسات مجمع نمایندگان استان تهران باید زمانبندی مشخص و ثابتی داشته باشد تا از وظیفه اصلی خودمان که نمایندگی مردم شهر است، باز نمانیم؛ بنده هم خودم را موظف می دانم به صورت مداوم در این جلسات شرکت کنم.

امروز بیش از هر چیز نیازمند ارتباط چهره به چهره و مستقیم با مردم هستیم. ملاقات های مردمی بیش از آنکه برای مردم موثر باشد، برای ما اثرگذار است و باعث می شود به طور مداوم در جریان مشکلات از زبان مردم قرار بگیریم و طبق اولویت‌های مردم عمل کنیم.

نمایندگان استان تهران باید بر اساس مناطق تهران تقسیم و به مشکلات مردم رسیدگی کنند. بهتر است مساجدی را برای حضور نمایندگان در ساعت معین از هفته مشخص کرده و به مردم نیز اطلاع رسانی شود تا برای بیان مشکلات و مطالباتشان به نمایندگان حاضر مراجعه کنند.

اگر در ۴ موضوع مدرسه، محله، مسجد و منزل متمرکز شویم، بسیاری از مشکلات مربوط به شهر تهران حل خواهد شد. علاوه بر جلسات چهره به چهره با مردم، برای بررسی مشکلات استان تهران، مجمع نمایندگان هر ۱۵ روز یکبار پس از نماز مغرب و عشا جلسه خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet