هدر موبایل
1399/04/11 21:40:00
سرویس سیاسی
نادری:

عوامل ایجاد شرایط فعلی کشور نباید فرار روبه جلو کنند

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس معتقد است که جریان حامی دولت بوجود آورنده وضع موجود در کشور هستند؛ لذا برای عدم پاسخگویی، فرار روبه جلو می کنند.
عوامل ایجاد شرایط فعلی کشور نباید فرار روبه جلو کنند نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس معتقد است که جریان حامی دولت بوجود آورنده وضع موجود در کشور هستند؛ لذا برای عدم پاسخگویی، فرار روبه جلو می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100469733852.jpg عوامل,ایجاد,شرایط,فعلی,کشور,نباید,فرار,روبه,جلو,کنند Icana

احمد نادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا جریان سیاسی که امروزه باید پاسخگوی عملکرد هم‌طیفان خود باشند، مطالبه‌گر و پرسشگر شده‌اند؟ اشاره کرد و گفت: جریان حامی دولت در سال 92 و 96 حمایت سنگ تمامی از آقای رئیس جمهور داشتند؛ اگر چه عملکرد رئیس جمهور در سال 92  همانند هندوانه‌ای در بسته بود و هنوز معلوم نبود که می‌خواهد چه کاری انجام دهد، اما در سال 96 نیز با آن عملکرد ضعیف و مشخص دولت باز هم از آن حمایت همه جانبه کردند.

وی در ادامه افزود: جریان حامی دولت با حمایتی که در این سالهای اخیر از رئیس جمهور داشتند؛ عملا در نزد افکار عمومی سوخته شدند و در واقع  این جریان سیاسی همه جوره پای کار آقای روحانی آمدند، اما الان که میبینند هیچ دستاوردی نداشته فرار رو به جلو می‌کنند.

 نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات تصریح کرد: دولت تدبیر و امید جز ایجاد مشکل برای اقشار ضعیف و متوسط  جامعه کار خاص دیگری برای مردم انجام نداده است و به همین دلیل جریان حامی دولت زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنند و می‌خواهند آن حمایت خود را با فرافکنی در جامعه کم رنگ جلوه دهند.

نادری به عملکرد جریان سیاسی حامی دولت در این سالیان اخیر اشاره کرد و اظهار کرد: در کارنامه این جریان سیاسی جز ناکارآمدی چیزی دیگری وجود ندارد و هر کجا بودند ضعیف عمل کردند که اوج ناکارآمدی این‌ها نیز حمایت از رئیس جمهور بود.

وی در ادامه افزود: البته مردم فهیم‌اند و متوجه هستند که این جریان سیاسی مقصر اصلی ایجاد وضع موجود در کشور هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet