هدر موبایل
1399/04/13 10:06:33
سرویس اجتماعی
سرمدی:

بیکاری مشکل اساسی و مهم شهرستان اسدآباد است

نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس،گفت: تعداد کثیری از جوانان تحصیل کرده این منطقه بیکار و گرفتار معیشت روزانه خودشان هستند.
بیکاری مشکل اساسی و مهم شهرستان اسدآباد است نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس،گفت: تعداد کثیری از جوانان تحصیل کرده این منطقه بیکار و گرفتار معیشت روزانه خودشان هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102537138559.jpg بیکاری,مشکل,اساسی,و,مهم,شهرستان,اسدآباد,است Icana

کیومرث سرمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت نامناسب اشتغال در شهرستان اسد آباد، گفت: اسدآباد با بیش از 100 هزار نفر جمعیت که علی رغم حضور مداوم در صحنه‌ها و تعهد مردم به انقلاب در خصوص میزان بهره وری از صنعت و زیر ساخت هایی که منجر به اشتغال پایدار در شهرستان می‌شود، در مضیقه بوده و طی سالیان متمادی توجه کافی به شهرستان  نشده و تعداد کثیری از جوانان تحصیل کرده این منطقه بیکار و گرفتار معیشت روزانه خودشان هستند.

43 درصد مردم شهرستان اسدآباد به کشاورزی مشغول هستند

نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه مجلس و دولت باید به اشتغال جوانان توجه ویژه ای داشته باشند، افزود: با وجود اینکه 43 درصد مردم شهرستان اسدآباد به کشاورزی مشغول هستند، صنعت کشاورزی منطقه زیرساخت مناسبی نداشته و مردم همواره برای تامین نهاده‌های دامی و ابزارهای کشاورزی با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند. 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم، با اشاره به ضرورت تعیین الگوی کشت و برنامه ریزی برای کشاورزان، اظهار کرد: نبود الگوی کشت مناسب موجب شده هر سال با کاشت فروان یک محصول و مشکلات مختلف ناشی از فروش آن رو برو شویم. خرید محصولات کشاورزی با قیمت بسیار پایین و بودن صرفه اقتصادی توسط دلالان و فروش در بازار با قیمت بسیار بالا از دیگر مشکلات کشاورزان اسدآبادی بوده که به برنامه ریزی و ساماندهی نیازمند است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet