هدر موبایل
1399/04/12 20:49:00
سرویس سیاسی
بیگی:

تکیه بر ظرفیت‌های داخلی اقتصاد را نجات می دهد/آبی از آتش غربی‌ها برای ما گرم نمی‌شود

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر می گوید برای رهایی از مشکلات اقتصادی کشور باید همه ظرفیت های داخلی کشور فعال شوند چرا که آبی از آتش غربی ها برای ما گرم نمی شود.
تکیه بر ظرفیت‌های داخلی اقتصاد را نجات می دهد/آبی از آتش غربی‌ها برای ما گرم نمی‌شود نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر می گوید برای رهایی از مشکلات اقتصادی کشور باید همه ظرفیت های داخلی کشور فعال شوند چرا که آبی از آتش غربی ها برای ما گرم نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106856695842.jpg تکیه,بر,ظرفیت‌های,داخلی,اقتصاد,را,نجات,می,دهد/آبی,از,آتش,غربی‌ها,برای,ما,گرم,نمی‌شود Icana

احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مغفول ماندن اقتصاد مقاومتی  از سوی دولتمردان در این سالهای اخیر اشاره کرد و گفت:  دولت اعتقادی به اقتصاد مقاومتی ندارد و بر همین اساس در این سالها هیچ اهمیتی برای آن قائل نبوده است.

 وی در ادامه افزود: دولت می‌توانست با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی اقتصاد کشور را نجات دهد، اما متاسفانه دولتمردان همه فکر و ذکر خود را روی برجام و نگاه به غرب معطوف کردند و البته از آتش غربی‌ها هم آبی برای ما گرم نشد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر به سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر ناتوان بودنش در فعال کردن ظرفیت‌های داخلی کشور اشاره و تاکید کرد: اخیرا رئیس جمهور در جلسه رسمی سخنانی ایراد کردند که از او می‌خواهند ظرفیت‌های داخلی کشور را فعال کنند تا اقتصاد کشور پیش برود، اما با کمال تعجب اظهار کردند که نمی‌تواند این کار را انجام دهد و این مسئله نیز به مبانی فکری دولتمردان مربوط می‌شود که همین موضوع نیز سبب بروز بسیاری از مشکلات برای ما شده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: بسیاری از دارایی‌های کشورمان بخاطر یک مسئله پوچ که آن هم دلخوش کردن به بیگانگان بود را از دست دادیم و امروزه هم آثار این اعتماد را در زندگی مردم مشاهده می‌کنیم.

 بیگی تصریح کرد: عملکرد دولت باعث شده که اعتماد مردم دچار خدشه شود و باید هر چه زودتر این اعتماد از دست رفته جلب شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet