هدر موبایل
1399/04/13 13:20:20
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی خبر داد

نشست ویژه کمیسیون با وزرای راه و اقتصاد/پرونده راه‌اندازی سامانه املاک روی میز کمیسیون

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در نشست هفته آینده این کمیسیون، موضوع راه اندازی سامانه املاک و اسکان با حضور اسلامی و دژپسند وزرای راه و شهرسازی و اقتصاد مورد بررسی قرار می گیرد.
نشست ویژه کمیسیون با وزرای راه و اقتصاد/پرونده راه‌اندازی سامانه املاک روی میز کمیسیون رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در نشست هفته آینده این کمیسیون، موضوع راه اندازی سامانه املاک و اسکان با حضور اسلامی و دژپسند وزرای راه و شهرسازی و اقتصاد مورد بررسی قرار می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202002101676883263.jpg نشست,ویژه,کمیسیون,با,وزرای,راه,و,اقتصاد/پرونده,راه‌اندازی,سامانه,املاک,روی,میز,کمیسیون Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از تعلل وزارت راه و شهرسازی و سازمان امور مالیاتی در عدم راه اندازی سامانه املاک و اسکان، گفت: متأسفانه در دو ماه اخیر شاهد هستیم که سامانه مذکور میان وزارت راه و سازمان مالیاتی پاسکاری می شود و تنها مردم از این تعلل دچار آسیب می شوند.

محمدرضا رضایی کوچی

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی در 4 سال اخیر وعده راه‌اندازی و اجرای سامانه املاک و اسکان را مطرح کرده، اما متأسفانه از آن زمان تاکنون این مسئله محقق نشده است.

راه اندازی سامانه املاک می تواند به جمع آوری اطلاعات بازار مسکن کمک کند

وی گفت: یکی از دلایل بروز تنش در بازار مسکن و عدم توان دولت برای مدیریت بازار، فقدان پایگاه اطلاعاتی دقیق است، از این رو راه اندازی سامانه املاک و اسکان می تواند به جمع آوری اطلاعات بازار مسکن از جمله خانه های خالی کمک کند.

رضایی کوچی افزود: تا زمانی که سامانه املاک و اسکان راه اندازی نشود، نمی توان به صورت دقیق و برنامه ریزی شده نسبت به مدیریت بازار مسکن اقدام کرد، از این رو دولت باید تمام همت خود را برای راه اندازی سامانه به کار گیرد.

نشست ویژه کمیسیون با وزرای راه و اقتصاد

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، در نشست هفته آینده این کمیسیون، موضوع راه اندازی سامانه املاک و اسکان با حضور اسلامی و دژپسند وزرای راه و شهرسازی و اقتصاد مورد بررسی قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet