هدر موبایل
1399/04/12 18:47:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی، آینده تلخی برای رژیم صهیونیستی رقم خواهد زد

نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: اگر الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی صورت بپذیرد؛ قطعا رژیم صهیونیستی با یک چالش جدی روبه رو خواهد شد.
الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی، آینده تلخی برای رژیم صهیونیستی رقم خواهد زد نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: اگر الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی صورت بپذیرد؛ قطعا رژیم صهیونیستی با یک چالش جدی روبه رو خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102187113057.jpg الحاق,کرانه,باختری,به,اراضی,اشغالی،,آینده,تلخی,برای,رژیم,صهیونیستی,رقم,خواهد,زد Icana

فداحسین مالکی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی درباره پیامدهای تصمیم بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای الحاق مجموعه‌ای از شهرک‌ها در کرانه باختری به سرزمین های اشغالی، گفت : این اقدام در راستای سلطه طلبی رژیم غاصب صهیونیستی نسبت به مردم مظلوم فلسطین بوده که تا به حال در بخشی از این استراتژی نیز شکست خورده است.

وی در ادامه افزود: شرایط  امروز حاکم بر منطقه نسبت به گذشته تفاوت بسیار زیادی دارد؛ چرا که کشورهای اسلامی واکنش جدی و متقابلانه‌ای را برای این اقدام انجام خواهند داد.

نماینده مردم زاهدان به واکنش‌های احتمالی در تقابل با اقدام رژیم صهیونیستی اشاره و تاکید کرد: اگر این اقدام از سوی رژیم صهیونیستی صورت بپذیرد با واکنش شدید‌ نهضت‌ها، گروه‌های اسلامی و سازمان‌های مربوط به فلسطین مواجه خواهد شد و بدون شک رژیم صهیونیستی را وارد یک چالش جدی خواهد کرد.

نماینده مردم زاهدان در ادامه افزود: با الحاق کرانه باختری به اراظی اشغالی آینده تلخی برای رژیم صهیونیستی رقم خواهد خورد؛ بنابراین نباید دست به این اقدام بزند زیرا با این کار وارد بازی بسیار خطرناکی شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet