هدر موبایل
1399/04/13 13:22:54
سرویس سیاسی
مالکی:

فرانسه با موضع گیری درباره حکم دادگاه زم بر طبل رسوایی خود کوبید

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم گفت: فرانسه با موضع گیری درباره حکم دادگاه زم بر طبل رسوایی خود کوبید.
فرانسه با موضع گیری درباره حکم دادگاه زم بر طبل رسوایی خود کوبید عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم گفت: فرانسه با موضع گیری درباره حکم دادگاه زم بر طبل رسوایی خود کوبید. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106151227415.jpg فرانسه,با,موضع,گیری,درباره,حکم,دادگاه,زم,بر,طبل,رسوایی,خود,کوبید Icana

فداحسین مالکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در واکنش به اقدام مداخله جویانه فرانسه در انتقاد از صدور حکم اعدام برای روح الله زم گفت: این موضوع به دولت فرانسه و سایر کشورهای اروپایی ربطی ندارد و با این موضع گیری فرانسوی ها خود را رسوا کردند. 

وی ادامه داد: چطور زمانی که فرانسوی ها در کشورشان از روح الله زم که همیشه به دنبال عناد با انقلاب بود مانند یک مقام  ارشد ملی  از وی حفاظت می کردند آن موقع خلاف حقوق بشر مطرح نبود ؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم بیان کرد:به چه حقی فرانسه از یک آدم فراری که همیشه بر علیه نظام سخن پراکنی می کرده و در حد وزیر مورد حمایت و حفاظت بوده سخن می گوید.

وی افزود:اعتقاد دارم وزارت خارجه باید پاسخ جدی به فرانسوی ها بدهد تا صدای آن توسط ملت ایران و مجلس یازدهم شنیده شود.

مالکی خاطرنشان کرد:رئیس جمهور و وزیر خارجه فرانسه باید بدانند که دستگاه قضایی ایران مستقل است و بر اساس موازین و منافع ملی عمل می کند./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet