هدر موبایل
1399/04/14 20:51:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

مجلس یازدهم منافع ملی را قربانی تصمیات غلط نمی‌کند

نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: مجلس یازدهم حساسیت ویژه ای روی منافع ملی نشان خواهد داد و نمی گذارد این منافع قربانی تصمیمات و سیاستهای غلط عده ای خاص شود.
مجلس یازدهم منافع ملی را قربانی تصمیات غلط نمی‌کند نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: مجلس یازدهم حساسیت ویژه ای روی منافع ملی نشان خواهد داد و نمی گذارد این منافع قربانی تصمیمات و سیاستهای غلط عده ای خاص شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102187113057.jpg مجلس,یازدهم,منافع,ملی,را,قربانی,تصمیات,غلط,نمی‌کند Icana

فدا حسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به حساسیت مجلس یازدهم روی منافع ملی اشاره کرد و گفت: مجلس یازدهم روی منافع ملی حساسیت ویژه‌ای نشان خواهد داد؛ چرا که مشی انقلابیگری در این مجلس نهفته است.

وی در ادامه افزود: در قضیه برجام اروپایی‌ها بدعهدی کردند و البته طرح تصویب قطعنامه علیه جمهوری اسلامی ایران را هم آنها به شورای حکام ارائه دادند و این یعنی سیاست این‌ها در قبال ایران خصمانه است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: دولت باید یک استراتژی مدونی را داشته باشد تا اینکه  دوست و دشمن را از هم جدا کنیم.

نماینده مردم زاهدان در مجلس به عدم ارتباط تجاری دولت با کشورهای همسایه اشاره و اظهار کرد: متاسفانه دولت در سالیان اخیر همه انرژی خود را روی روابط با کشورهای غربی صرف کرده که این هم هیچ منفعتی برای کشورمان در پی نداشتند.

مالکی در ادامه افزود: دولت می‌توانست با گسترش روابط تجاری با کشورهای همسایه وضعیت اقتصادیمان را متحول کند، اما منافع ملی را برای ارتباط با بیگانگان ذبح کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet