خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/11 20:52:58
سرویس اجتماعی
شاکری در حاشیه بازدید از محل حادثه آتش سوزی کلینیک درمانی سینا:

عدم رعایت دستور العمل های ایمنی علت بروز حادثه کلینیک درمانی سینا/ گزارش به سرعت تهیه و ارائه خواهد شد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به طور حتم علت بروز حوادثی مانند حادثه کلینیک درمانی سینا ناشی از عدم رعایت دستور العمل های ایمنی است، از این رو دستگاه های متولی و ناظر باید به وظایفشان عمل کرده و هشدار می دادند، ازاین رو باید مشخص شود که کدام دستگاه و سازمان کم کاری کرده است.
عدم رعایت دستور العمل های ایمنی علت بروز حادثه کلینیک درمانی سینا/ گزارش به سرعت تهیه و ارائه خواهد شد نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به طور حتم علت بروز حوادثی مانند حادثه کلینیک درمانی سینا ناشی از عدم رعایت دستور العمل های ایمنی است، از این رو دستگاه های متولی و ناظر باید به وظایفشان عمل کرده و هشدار می دادند، ازاین رو باید مشخص شود که کدام دستگاه و سازمان کم کاری کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104562481943.jpg عدم,رعایت,دستور,العمل,های,ایمنی,علت,بروز,حادثه,کلینیک,درمانی,سینا/,گزارش,به,سرعت,تهیه,و,ارائه,خواهد,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اقبال شاکری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در حاشیه بازدید از محل حادثه آتش سوزی کلینیک درمانی سینا با اشاره به ابعاد حادثه، گفت: شب گذشته حادثه تأسف باری رخ داد که در اثر آن تعدادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند، بنده امروز به نمایندگی از رئیس مجلس شورای اسلامی از محل حادثه بازدید کردم، البته از شب گذشته با بروز حادثه اطلاعات کامل اخذ شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد: به طور حتم علت بروز حوادثی مانند حادثه کلینیک درمانی سینا ناشی از عدم رعایت دستور العمل های ایمنی است، از این رو دستگاه های متولی و ناظر باید به وظایفشان عمل کرده و هشدار می دادند، ازاین رو باید مشخص شود که کدام دستگاه و سازمان کم کاری کرده است.

وی گفت: یکی از مسائل مهم در ایمنی مراکز این است که نظارت باید دائمی و مستمر صورت گیرد، نه اینکه مجوز فعالیت به مراکز داده شده و پس از آن نظارت دقیقی صورت نگیرد، از این رو دستگاه های ناظر باید اعمال قانون را به موقع انجام دهند، البته طبق اطلاعات داده شده تا کنون آتش نشانی چندین اخطار به مدیران کلینیک درمانی سینا داده بوده است، بنابراین صدور اخطار باید تا جایی داده شود و پس از آن اعمال قانون صورت گیرد.

شاکری تصریح کرد: ما از دادستان می خواهیم به عنوان مدعی العموم ورود کرده و جلوی فعالیت ساختمان های غیراستاندارد و غیرایمن را بگیرد.

وی افزود: ما به نمایندگی از مردم تا آخر پرونده حادثه کلینیک درمانی سینا را پیگیری خواهیم کرد و ظرف یک هفته آینده گزارش اولیه تهیه و ارائه خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet