خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/12 10:28:11
سرویس حوزه ریاست
در پی حمله تروریستی در کراچی صورت گرفت

پیام  تسلیت دکتر قالیباف به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان

رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی را  تسلیت گفت.
پیام  تسلیت دکتر قالیباف به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی را  تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202007100182745089.jpg پیام, تسلیت,دکتر,قالیباف,به,روسای,مجالس,ملی,و,سنای,جمهوری,اسلامی,پاکستان Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل می‌باشد :

جناب آقای صادق سنجرانی
رئیس محترم مجلس سنای جمهوری اسلامی پاکستان

جناب آقای اسد قیصر
رئیس محترم مجلس ملی جمهوری اسلامی پاکستان

 سلام علیکم؛

با تأسف و تأثر فراوان از شهادت تعدادی از افراد نیروی انتظامی و مردم بی‌گناه در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی مطلع شدم.
ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی، بدین مناسبت مراتب همدردی و تسلیت خود را به جنابعالی، نمایندگان محترم پارلمان، دولت و ملت کشور دوست و همسایه جمهوری اسلامی پاکستان ابراز می‌دارم.

رحمت و غفران الهی برای شهدای این واقعه تروریستی، صبر و شکیبایی برای بازماندگان و شفای عاجل مجروحان را از خداوند متعال خواستارم.

امید است، کشورهای اسلامی برای از بین بردن تروریسم و افراط گرایی در منطقه، تصمیم جدی گرفته تا شاهد تقویت و تحکیم صلح و آرامش در جهان اسلام  باشیم.

 محمدباقر قالیباف
رئیس مجلس شورای اسلامی

جمهوری اسلامی ایران/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet