آغاز امامت اما زمان (عج)
1399/04/14 22:49:00
سرویس سیاسی
یوسفی:

تکیه بر "اقتصاد مقاومتی" تحریم‌ها را خنثی می کند

نماینده مردم اهواز، کارون و باوی می‌گوید اگر مسئولان به ظرفیت‌های داخلی و اقتصاد مقاومتی توجه و تکیه می‌کردند؛ قطعا این کار باعث می‌شد که تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان بی‌اثر شود.
تکیه بر "اقتصاد مقاومتی" تحریم‌ها را خنثی می کند نماینده مردم اهواز، کارون و باوی می‌گوید اگر مسئولان به ظرفیت‌های داخلی و اقتصاد مقاومتی توجه و تکیه می‌کردند؛ قطعا این کار باعث می‌شد که تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان بی‌اثر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104144801945.jpg تکیه,بر,"اقتصاد,مقاومتی",تحریم‌ها,را,خنثی,می,کند Icana

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مغفول ماندن مسئله مهم اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شدند، اشاره کرد و گفت: متاسفانه؛ نگرش مسئولان، نگرشی جهادی نیست و در حقیقت بسیاری از مسئولان اعتقادی به اقتصاد مقاومتی ندارند.

وی در ادامه افزود: در این سالیان اخیر دولت می‌توانست  با کشورهای همسایه روابط تجاری خود را گسترش دهد تا از این طریق منافع اقتصادی کشورمان تامین شود، اما  از این مهم غفلت کردند تا اینکه وضعیت اقتصادی کشورمان به اینجا کشیده شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه دولتمردان در این سالیان اخیر تمرکز خود روی روابط با غرب معطوف کرده بودند، اشاره و تاکید کرد: دولتمردان در این 7 سال گذشته همه هم و غم خود را روی روابط با غرب و مسئله برجام گذاشته بودند که همگان هم مشاهده کردند که این‌ها هیچ گونه خیری به ملت ایران نرساندند و البته در آینده هم نخواهند رساند.

 نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در ادامه افزود: متاسفانه همین نگاه غربگرایانه مسئولان باعث شد تا هم روابط تجاری با همسایگان در این سالهای گذشته به هوا برود و هم اینکه به اقتصاد مقاومتی پرداخته نشود.

یوسفی تصریح کرد: اگر مسئولان به ظرفیت‌های داخلی تکیه می‌کردند و همه پتانسیل‌های موجود در کشور را فعال می‌کردند همین کار باعث می‌شد تا تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان خنثی شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet