خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/14 08:34:44
سرویس فرهنگی
نماینده مردم بروجن:

سرمایه‌گذاری در ورزش جلوی بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی را می‌گیرد

نماینده مردم بروجن در مجلس بر ضرورت سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش در مقطع حساس کنونی تأکید کرد.
سرمایه‌گذاری در ورزش جلوی بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی را می‌گیرد نماینده مردم بروجن در مجلس بر ضرورت سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش در مقطع حساس کنونی تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/117149.jpg سرمایه‌گذاری,در,ورزش,جلوی,بسیاری,از,ناهنجاری‌های,اجتماعی,را,می‌گیرد Icana

امیر قلی جعفری درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به نشست خود با مدیران مدیر کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری و مدیران ورزشی استان، اظهار کرد: در این نشست بر ضرورت توسعه زیرساخت‌های ورزشی برای کشف استعدادها و  تشویق جوانان به ورزش تأکید شد.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه مهمترین رسالت ما در حوزه فرهنگی کمک به سلامت نسل جوان است، افزود: بر همین اساس پا به رکاب ورزش هستیم و هر اقدامی برای توسعه این مهم انجام خواهیم داد.

وی اضافه کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی به ویژه در فضای مجازی، امروز ورزش مهمترین رویکرد در جلوگیری از بزهکاری، ناهنجاری‌های اجتماعی، مصرف مواد مخدر و سایر ناهنجاری‌ها است.

جعفری تصریح کرد کرد: اگر در ورزش سرمایه گذاری کنیم بخش عمده ای از مشکلات جوانان حل خواهد شد لذا مجمع نمایندگان استان آماده هر گونه همراهی با ورزش استان است و این نگاه در تخصیص اعتبارات در فصل تدوین بودجه نیز وجود خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: همچنین در این نشست، مدیر کل ورزش و جوانان  شهرستان بروجن به زیرساخت‌های  پیست بین المللی تارتان، قهرمانان، زیر ساخت های مسافری و .. جایگاه ویژه ای در ورزش استان اشاره کرد و همراهی نمایندگان را لازمه پیشرفت ورزش و استفاده از ظرفیت های ملی دانست.

نماینده مردم بوجن در مجلس افزود:در سرانه ورزشی، استان چهارمحال بختیاری، یک عقب ماندگی تاریخی دارد که امیدوارم با همراهی مسئولین بهبود یابد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet