هدر موبایل
1399/04/14 19:52:00
سرویس سیاسی
ساعدی:

"اقتصاد مقاومتی" با فعال شدن ظرفیت‌های داخلی محقق خواهد شد

نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان معتقد است اگر ظرفیت های داخلی کشور فعال شوند؛ قطعا اقتصاد مقاومتی محقق خواهد شد.
"اقتصاد مقاومتی" با فعال شدن ظرفیت‌های داخلی محقق خواهد شد نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان معتقد است اگر ظرفیت های داخلی کشور فعال شوند؛ قطعا اقتصاد مقاومتی محقق خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906100498663112.jpg "اقتصاد,مقاومتی",با,فعال,شدن,ظرفیت‌های,داخلی,محقق,خواهد,شد Icana

قاسم ساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مغفول ماندن مسئله مهم اقتصاد مقاومتی، اشاره کرد و گفت: مسئله اقتصاد مقاومتی، مسئله‌ای بسیار با اهمیت بوده که رهبر معظم انقلاب در این سالیان اخیر بارها و بارها روی آن تاکید داشتند، اما متاسفانه دولتمردان به  این مقوله مهم و با ارزش توجه خاصی نکردند.

وی در ادامه افزود: دولتمردان به جای اینکه وقت خود را روی فعال کردن ظرفیت‌های داخلی صرف کنند تا اینکه موضوع اقتصاد مقاومتی محقق شود، اما از این مهم را غافل شدند و نگاه خود را به سمت غربی‌ها معطوف کردند که البته غربیها هم هیچ منفعتی برای ملت ما نداشتند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم به عدم روابط تجاری دولت با کشورهای همسایه اشاره و تاکید کرد: دولت می‌توانست در این 7 سال گذشته روابط تجاری خود را با کشورهای همسایه گسترش بدهد تا از همین طریق منافع اقتصادی کشور ما تامین شود.

نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان در ادامه افزود: متاسفانه؛ دولت از ارتباط با همسایگان برای گسترش روابط تجاری که منافع اقتصادیمان را تامین می‌کردند غفلت کرد و همین گونه مسائل باعث شکلگیری چنین وضعیت اقتصادی در کشورمان شد.

ساعدی تصریح کرد: باید برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی همه ظرفیت‌های داخلی را فعال کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet