خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/14 16:40:00
سرویس سیاسی
حمزه:

تحقق عدالت از مسیر آمایش سرزمین صورت می‌گیرد

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است با اجرای طرح آمایش سرزمین می‌توان ضمن جلوگیری از هدررفت سرمایه‌های کشور، به سمت تحقق عدالت حرکت کرد.
تحقق عدالت از مسیر آمایش سرزمین صورت می‌گیرد عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است با اجرای طرح آمایش سرزمین می‌توان ضمن جلوگیری از هدررفت سرمایه‌های کشور، به سمت تحقق عدالت حرکت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105728036489.jpg تحقق,عدالت,از,مسیر,آمایش,سرزمین,صورت,می‌گیرد Icana

قدرت الله حمزه شلمزاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه قرارگیری دولت در سال پایانی کار خود نباید باعث شود که وضعیت اقتصادی کشور را رها کند، گفت: افزایش اختیار استانداران یکی از اقداماتی است که دولت حتی در سال آخر نیز می تواند انجام دهد و باعث توسعه استان ها شود.

ضرورت افزایش اختیار استانداران در فرصت باقیمانده کار دولت دوازدهم

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش اختیارات استانداران باعث تمرکز بیشتر آنها بر مدیریت استان خواهد شد، اظهار داشت: امروز در کشور امکانات برای تحول وجود دارد و صرفا نیاز به انگیزه دولت داریم تا با تصمیم گیری های درست در فرصت باقیمانده، حجم زیادی از مشکلات را برطرف کند.

 

بیشتر بخوانید:

 

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که افزایش اختیارات استانداران به اجرای پروژه پنجره واحد کمک می کند، بیان داشت: در حال حاضر هماهنگی لازم میان دستگاه ها وجود ندارد و مردم بین دستگاه ها سرگردان شده اند لذا این افزایش اختیار یکی از مسیرهایی است که می تواند به سرمایه گذاری در استان ها با توجه به ظرفیت آنها کمک کند.

قدرت اله حمزه شملزاری

آمایش سرزمینی از هدررفت سرمایه‌های کشور جلوگیری می‌کند

حمزه در ادامه آمایش سرزمینی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: آمایش سرزمینی باعث جلوگیری از هدررفت سرمایه ها و استعدادهای انسانی، میدانی و اقتصادی هر استان می شود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پایان تحقق عدالت را از مسیر آمایش سرزمین دانست و خاطرنشان کرد: در این مسیر لازم است مجلس ریل گذاری های لازم را صورت داده و با قانونگذاری و نظارت بر اجرای قوانین راه را برای دولت باز کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet