هدر موبایل
1399/04/15 12:35:00
سرویس اقتصادی
زارع مطرح کرد؛

کاهش 20 درصدی کارمزد معاملات بورس مشوقی برای جذب سرمایه/ بازار بورس تابلوی خوبی برای جذب نقدینگی است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با کاهش هزینه معاملات، حجم معاملات و سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه افزایش یافته و این موضوع موجب تداوم استقبال از بورس شده و سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب خواهد کرد.
کاهش 20 درصدی کارمزد معاملات بورس مشوقی برای جذب سرمایه/ بازار بورس تابلوی خوبی برای جذب نقدینگی است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با کاهش هزینه معاملات، حجم معاملات و سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه افزایش یافته و این موضوع موجب تداوم استقبال از بورس شده و سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43186.jpg کاهش,20,درصدی,کارمزد,معاملات,بورس,مشوقی,برای,جذب,سرمایه/,بازار,بورس,تابلوی,خوبی,برای,جذب,نقدینگی,است Icana

رحیم زارع  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه کاهش 20 درصدی کارمزد معاملات سهام در بازار بورس برای جذب نقدینگی اثرگذار است، گفت: با کاهش هزینه معاملات، حجم معاملات و سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه افزایش یافته و این موضوع موجب تداوم استقبال از بورس شده و سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب خواهد کرد.

نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید و سرچهان در مجلس تصریح کرد: بازار بورس تنها بازاری است که طی چند سال گذشته و در تحریم‌ها هم نشان داده  بازار خوبی است که می‌توان نقدینگی را به سمت آن و تولید هدایت کرد و در نتیجه تورم را کاهش داد.

وی با بیان اینکه بازار بورس طی سال‌ها نوسان داشته اما روال ثابتی هم داشته است، اظهار کرد: یکی از مشکلات دولت این است که نتوانسته نقدینگی موجود در جامعه را به سمت بازار تولید ببرد و نسبت به این موضوع باید توجه و نظارت بیشتری داشته باشد، اما اکنون هم می‌تواند از ورود این نقدینگی به بازار بورس برای رونق تولید استفاده کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet