آغاز امامت اما زمان (عج)
1399/04/15 16:44:00
سرویس سیاسی
سلیمی:

برای تحقق اقتصاد مقاومتی، باید نگاه دولت متحول شود

نماینده مردم محلات در مجلس معتقد است برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید نگاه دولت متحول شود و به جای چشم دوختن به غرب، ظرفیت‌های داخلی را فعال کند تا این مهم به سرانجام برسد.
برای تحقق اقتصاد مقاومتی، باید نگاه دولت متحول شود نماینده مردم محلات در مجلس معتقد است برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید نگاه دولت متحول شود و به جای چشم دوختن به غرب، ظرفیت‌های داخلی را فعال کند تا این مهم به سرانجام برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg برای,تحقق,اقتصاد,مقاومتی،,باید,نگاه,دولت,متحول,شود Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به محقق نشدن اقتصادی مقاومتی اشاره کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی، اقتصادی درون‌زاست؛ یعنی باید همه ظرفیت‌های داخل کشور را برای پیشبرد اهداف اقتصادی فعال کرد، اما واقعیت این بوده که دولت نتوانسته در همه بخش‌ها این ظرفیت‌ها را فعال کند.

وی در ادامه افزود: اقتصاد مقاومتی به معنای قطع روابط با بیرون نیست، اما متاسفانه نگاه دولت در 7 سال گذشته بیشتر به مذاکره با بیگانگان بوده و به گونه‌ای همه گلابی‌ها را در سبد غربی‌ها چیدند که در این رابطه هم وعده حل مشکلات را داده بودند ولی پایبند به تعهدات خود نبودند.  

نماینده مردم محلات به عدم حمایت دولت از بخش‌های تولید اشاره و تاکید کرد: برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی باید از کارگر، کارفرما و تولید کننده حمایت کرد، اما با یک نظر سنجی در کوچه و بازار مشاهده خواهد شد که دولت هیچ ارزش و جایگاهی برای این اقشار قائل نبوده است.

این نماینده مردم در ادامه افزود: باید جلوی قاچاق با جدیت تام و تمام گرفته شود؛ اگرچه تلاشهایی در این رابطه صورت پذیرفته، اما به کل ریشه کن نشده و برای به صفر رساندن قاچاق باید گلوگاه‌های قاچاق بسته شود.

سلیمی تصریح کرد: آقایان! ارز 4200 تومانی را به افرادی دادند که سرنوشت بخشی از این پول هنوز هم مشخص نیست و اینها به جای توجه به تولید کنندگان به وارد کننده ارزش نهادند که همین مسائل مانع محقق شدن اقتصاد مقاومتی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet