خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/14 14:23:50
سرویس اقتصادی
طغیانی:

راهکارهای ساماندهی بازار ارز اواسط هفته جاری ارائه می شود

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید پس از برگزاری جلسات متعدد با دستورکار بررسی التهابات بازار ارز و چرایی رشد نرخ دلار ، جمع‌بندی کمیسیون اقتصادی درباره راهکارهای ساماندهی این بازار اواسط هفته جاری ارائه خواهد شد.
راهکارهای ساماندهی بازار ارز اواسط هفته جاری ارائه می شود سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید پس از برگزاری جلسات متعدد با دستورکار بررسی التهابات بازار ارز و چرایی رشد نرخ دلار ، جمع‌بندی کمیسیون اقتصادی درباره راهکارهای ساماندهی این بازار اواسط هفته جاری ارائه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007104657653445.jpg راهکارهای,ساماندهی,بازار,ارز,اواسط,هفته,جاری,ارائه,می,شود Icana

مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره رشد نرخ ارز، گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد با دستورکار بررسی التهابات بازار ارز و چرایی رشد نرخ دلار ، جمع‌بندی کمیسیون اقتصادی درباره راهکارهای ساماندهی این بازار اواسط هفته جاری ارائه خواهد شد.

برگزاری جلسات کمیسیون اقتصادی با مسئولان اجرایی و دست اندرکاران بازار ارز همچنان تداوم دارد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری جلسات کمیسیون اقتصادی با مسئولان اجرایی و دست اندرکاران بازار ارز همچنان تداوم دارد، افزود: انتظارات تورمی شکل گرفته میان فعالان اقتصادی و شیوع ویروس کرونا و به تبع آن اختلال در صادرات غیرنفتی مانع تامین منابع ارزی شد.

وی اظهار کرد: واردکنندگان به دنبال خرید دلار با نرخ پایین و صادرکنندگان در انتظار افزایش نرخ ها هستند که این روند موجب افزایش قیمت دلار شده است.

تلاش بانک مرکزی برای بازگشت ارز صادراتی

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه بانک مرکزی در تلاش است که صادرکنندگان را موظف به بازگشت ارز صادراتی کند، اظهار کرد: راهکارهای کمیسیون اقتصادی و مجلس برای ساماندهی بازار ارز و کاهش التهابات این حوزه تا اواسط هفته جاری تدوین و ارائه می شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری جلسه‌ای با فعالان بازار ارز و مسئولان مربوطه در دوشنبه جاری خبر داد و اضافه کرد: پس از چکش کاریِ ایده صاحب نظران، راهکارهای مناسب ارائه خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet