هدر موبایل
1399/04/14 14:48:03
سرویس سیاسی
نماینده مردم نطنز:

سایت هسته‌ای حادثه دیده فاقد مواد هسته‌ای و آلودگی بود

نماینده مردم نطنز با اشاره به بررسی‌های انجام گرفته پیرامون حادثه سایت هسته‌ای نطنز، گفت: سایت هسته‌ای حادثه دیده فاقد مواد هسته‌ای و آلودگی بود.
سایت هسته‌ای حادثه دیده فاقد مواد هسته‌ای و آلودگی بود نماینده مردم نطنز با اشاره به بررسی‌های انجام گرفته پیرامون حادثه سایت هسته‌ای نطنز، گفت: سایت هسته‌ای حادثه دیده فاقد مواد هسته‌ای و آلودگی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202007106510747904.jpg سایت,هسته‌ای,حادثه,دیده,فاقد,مواد,هسته‌ای,و,آلودگی,بود Icana

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، ضمن تایید اظهارات سخنگوی سازمان انرژی اتمی و فرماندار نطنز پیرامون حادثه سایت هسته‌ای، گفت: یکی از سوله‌های در دست احداث در محوطه باز سایت دچار آسیب شد اما این حادثه هیچ تلفات جانی نداشت.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، افزود: این رخداد لطمه‌ای به فعالیت‌های جاری این مجموعه وارد نکرد. کارشناسان مربوطه نیز بالافاصله پس از حادثه در محل حاضر شدند و به بررسی ابعاد مختلف و علل این حادثه پرداختند.

فیروزی پوربادی در خصوص احتمال آلودگی و نشت مواد رادیو اکتیو در پی این حادثه، گفت: هر نوع آلودگی ناشی از این رخداد کذب است، عوامل فنی سایت انرژی هسته‌ای مشکل را بررسی خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در واکنش به گمانه‌زنی‌ برخی رسانه‌ها؛ حمله سایبری به سایت هسته‌ای نطنز را کاملا بی اساس دانست.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی پنج شنبه 12 تیرماه از وقوع حادثه‌ای در سایت هسته‌ای نطنز خبر داد و گفت: یکی از سوله‌های در دست احداث در محوطه باز سایت نطنز دچار آسیب شد. پس از این رخداد، برخی اکانت‌های رسانه‌ای صهیونیستی بلافاصله این حادثه را به اقدامات خرابکارانه اسراییل نسبت داده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet