هدر موبایل
1399/04/14 16:37:49
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون آموزش:

شرایط بازگشایی مدارس در تابستان وجود ندارد

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس در واکنش به دستور رئیس جمهور برای بازگشایی مدارس در تاریخ ۱۵ شهریورماه، تصریح کرد: در برخی از نقاط کشور به هیچ عنوان شرایط بازگشایی مدارس در تابستان را نداریم.
شرایط بازگشایی مدارس در تابستان وجود ندارد عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس در واکنش به دستور رئیس جمهور برای بازگشایی مدارس در تاریخ 15 شهریورماه، تصریح کرد: در برخی از نقاط کشور به هیچ عنوان شرایط بازگشایی مدارس در تابستان را نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/52777.jpg شرایط,بازگشایی,مدارس,در,تابستان,وجود,ندارد Icana

امانقلیچ شادمهر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره زمان بازگشایی مدارس در تاریخ 15 شهریورماه، اظهار کرد: بسیاری از نقاط کشور در حال حاضر در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و امکان بازگشایی مدارس در تابستان به هیچ عنوان وجود ندارد.

نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در حوزه انتخابیه‌اش به طور کلی تکمیل شده است، تصریح کرد: وضعیت در برخی از شهرها مانند شهر گنبد کاووس به نحوی است که بخش درمان مجبور به ایجاد بیمارستان‌های صحرایی شده‌‎اند و در چنین شرایطی بحرانی حداقل در استان گلستان و شهر گنبد گاووس نمی‌‎توان به فکر بازگشایی مدارس بود.

شادمهر با یادآوری اینکه در صورت ادامه این روند حتی آمادگی برای بازگشایی مدارس در مهرماه نیز وجود نخواهد داشت، عنوان کرد: نمی‌توان از تهران برای کل کشور یک تصمیم واحد گرفت و باید در چنین شرایطی با در نظر داشتن مقتضیات هر استان و شهر نسبت به بازگشایی مراکز علمی آن نقطه تصمیم گیری کرد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس یادآور شد: یکی از شرایط بازگشایی مدارس باید اختصاص امکانات و تجهیزات ویژه برای ضد عفونی مدارس باشد که با وجود وعده‌های داده شده از جانب آموزش و پرورش در این رابطه اقدام خاصی در سطح کشور برای آماده سازی مدارس دیده نشده است لذا بازگشایی مدارس در تابستان را باید به فراموشی سپرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet