هدر موبایل
1399/04/15 19:40:00
سرویس سیاسی
گودرزی:

عصبانیت فرانسه نسبت به حکم صادره برای "زم" قابل پیش‌بینی بود/ هیچ کشوری حق دخالت در امور داخلی ایران را ندارد

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: امورات داخلی ایران ربطی به هیچ کشوری از جمله فرانسه ندارند و این‌ها اگر می‌توانند اوضاع و احوال کشور خود را ساماندهی کنند که بوی تبیعض و بیعدالتی در آنجا سراسر دنیا را در برگرفته است.
عصبانیت فرانسه نسبت به حکم صادره برای "زم" قابل پیش‌بینی بود/ هیچ کشوری حق دخالت در امور داخلی ایران را ندارد نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: امورات داخلی ایران ربطی به هیچ کشوری از جمله فرانسه ندارند و این‌ها اگر می‌توانند اوضاع و احوال کشور خود را ساماندهی کنند که بوی تبیعض و بیعدالتی در آنجا سراسر دنیا را در برگرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107797016611.jpg عصبانیت,فرانسه,نسبت,به,حکم,صادره,برای,"زم",قابل,پیش‌بینی,بود/,هیچ,کشوری,حق,دخالت,در,امور,داخلی,ایران,را,ندارد Icana

عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اظهارات مداخله جویانه فرانسه در رابطه با صدور حکم "زم" اشاره کرد و گفت: قطعا؛ مباحث و مسائل داخلی ایران به فرانسه و یا هر کشور دیگری ربطی ندارد و البته حق دخالت در امورات داخلی ایران را نیز ندارند؛ چرا که آنها بهتر بوده افتضاحاتی که در کشور خودشان به بار آوردند را جمع و جور کنند و پاسخگوی تبعیض‌ها و بی‌عدالتی‌هایی باشند که در حق ملت خود روا داشته‌اند.

وی در ادامه افزود: بعضا نشانه‌هایی از گوشه‌های جهان تبلور پیدا می‌کند مثلا همین جنایتی که اخیر در آمریکا اتفاق افتاد و منجر به مرگ جورج فلوید شد؛ چرا این‌ها از این دیدن اینگونه مسائل خفه خون گرفتند و نمی‌توانند این جور فجایع را محکوم کنند.

نماینده مردم بروجرد به عصبانیت فرانسه نسبت به حکم صادره برای زم اشاره و تاکید: فرانسه باید هم نسبت به این حکم عصبانیت خود را فریاد بزند چون زم و امثالهم پیاده نظام فرانسه و ستون پنجم آنها در کشور ما بودند و  برای آنها سخت است که عناصر خود فروخته‌ای را اینچنین از دست بدهند و این مسئله هم نشان از این دارد که دستگاه‌های امنیتی ما از ابهت خاصی برخوردار هستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: امثال زم سالها تحت حمایت فرانسوی‌ها  بودند و در کشور ما اغتشاش آفرینی می‌کردند و با دادن آدرس های غلط به ملت، امنیت و آسایش کشور را فدای آنها کرده بودند؛ بنابراین فرانسوی‌ها باید نسبت به این حکم عصبانی باشند؛ چرا که ایران پیروز جنگ اطلاعاتی- امنیتی شد و ابرقدرتها را به زانو درآورد.

گودرزی تاکید کرد: افرادی همچون زم سالها نوکری کشورهایی نظیر فرانسه را می‌کردند، اما امروزه جمهوری اسلامی آنها را در چنگال امنیتی گرفتار کرد؛ لذا کسی که به ملت ایران و آرمانهای اما(ره)، رهبر انقلاب و همچنین شهدا خیانت کند و البته اسیر توطئه‌های بیگانه علیه منافع ملتمان شود این کمترین مجازاتی بوده که برای او در نظر گرفته شده و اتفاقا شایسته است که عوامل مرتبط و همکار با او شناسایی شوند افرادی که در درون کشور در بخش‌های گوناگون همدست و همکار او بودند.

وی اظهار کرد: آیا به سرزمینی که حاصل خون شهداست و ام القرای جهان اسلام بوده ایجاد اینگونه مسائل کم خیانتی است؟ و این بخشی از جنایات این افراد بوده که در پیشگاه عدل حضرت حق مجازات اصلی را خواهند دید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet