هدر موبایل
1399/04/14 16:43:40
سرویس اقتصادی
میرتاج‌الدینی خبر داد

بررسی نحوه تدوین متمم بودجه برای جبران کسری امسال با حضور مسئولان دولتی

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی با کسری بودجه مواجه خواهیم شد و بنابراین نحوه تدوین متمم بودجه امسال با حضور سازمان برنامه و بودجه بررسی می‌شود.
بررسی نحوه تدوین متمم بودجه برای جبران کسری امسال با حضور مسئولان دولتی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی با کسری بودجه مواجه خواهیم شد و بنابراین نحوه تدوین متمم بودجه امسال با حضور سازمان برنامه و بودجه بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44973.jpg بررسی,نحوه,تدوین,متمم,بودجه,برای,جبران,کسری,امسال,با,حضور,مسئولان,دولتی Icana

حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی موضوع اصلاح ساختار کلی بودجه در این کمیسیون گفت: فردا (یکشنبه 15 تیر ماه) با حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه اصلاح ساختار بودجه  و نحوه تدوین متمم بودجه سال 99 مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی ضمن تاکید براینکه یکی از اقدامات کمیسیون برنامه و بودجه اصلاح بودجه سال 99 و جبران کسری آن است، افزود: قرار است، با توجه به اعلام کسری بودجه سال جاری نحوه تدوین متمم بودجه امسال هم طی جلسات آتی با حضور سازمان برنامه و بودجه بررسی شود زیرا لایحه متمم بودجه را باید دولت به مجلس ارائه کند و اکنون برای اداره کشور نیاز به آن داریم.

میرتاج‌الدینی تاکید کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی مسلما کشور با کسری بودجه مواجه خواهد شد و باید منابع جدیدی در اصلاح بودجه امسال تعریف شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet