هدر موبایل
1399/04/15 11:23:57
سرویس فرهنگی
دنیا مالی مطرح کرد

نیاز انزلی به ساخت یک استادیوم جدید فوتبال خارج از بافت شهری

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس با بیان اینکه مرمت استادیوم تختی بندر انزلی با سرعت بیشتری اجرایی شود، گفت: این شهر برای توسعه بیشتر ورزش، به استادیوم جدیدی نیاز دارد.
نیاز انزلی به ساخت یک استادیوم جدید فوتبال خارج از بافت شهری رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس با بیان اینکه مرمت استادیوم تختی بندر انزلی با سرعت بیشتری اجرایی شود، گفت: این شهر برای توسعه بیشتر ورزش، به استادیوم جدیدی نیاز دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107004940225.jpg نیاز,انزلی,به,ساخت,یک,استادیوم,جدید,فوتبال,خارج,از,بافت,شهری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیامالی در حاشیه بازدید از استادیوم تختی بندر انزلی به همراه مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از مراحل بازسازی و مرمت این پروژه، خواستار احداث استادیوم جدیدی در برنامه ساخت برای انزلی قرار گیرد.

رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی  افزود: این شهر با دارا بودن یک تیم قدیمی، ریشه دار به عنوان ملوان بندر انزلی، علاقه‌مندان زیادی دارد و مجموعه ورزشی تحت اختیارش باید با سرعت بیشتری مرمت شود.

وی با بیان اینکه استادیوم تختی بندر انزلی از نظر بافت شهری در موقعیت ترافیکی قرار دارد و مشکلات زیر بنایی نیز وجود دارد، ادامه داد: به این جهت ساخت یک استادیوم جدید باید در دستور کار قرار گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس درباره طرح مرمت و بازسازی استادیوم تختی انزلی نیز اظهار داشت : طرح مرمت استادیوم تختی انزلی بارها دستخوش تغییر شده است و امیدواریم که اجرای فاز دوم و سوم این پروژه و ایجاد سکوهای تماشاگران و مرمت جایگاه با سرعت بیشتری اجرایی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet