هدر موبایل
1399/04/15 10:41:59
سرویس صحن
علیزاده:

سیاست سردار سلیمانی آمریکا را از منطقه اخراج کرد

نماینده مردم دامغان در مجلس با بیان اینکه دو سیاست در زمان وزارت ظریف پیگیری شده است، گفت: سیاست اول سیاست حاج قاسم سلیمانی است و سیاست دوم، سیاست دولت تدبیر است که نام آن را سیاست توکل به کدخدا می گذارم.
سیاست سردار سلیمانی آمریکا را از منطقه اخراج کرد نماینده مردم دامغان در مجلس با بیان اینکه دو سیاست در زمان وزارت ظریف پیگیری شده است، گفت: سیاست اول سیاست حاج قاسم سلیمانی است و سیاست دوم، سیاست دولت تدبیر است که نام آن را سیاست توکل به کدخدا می گذارم. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108204820896.jpg سیاست,سردار,سلیمانی,آمریکا,را,از,منطقه,اخراج,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، علی اکبر علیزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 15 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در رابطه با گزارش وزیر امور خارجه در صحن علنی، گفت: آقای وزیر در سال هایی که شما وزیر بودید 2 سیاست از سوی جمهوری اسلامی در رابطه با مسائل خارجی ما دنبال شد، سیاست اول؛ سیاست حاج قاسم سلیمانی است که اسم آن را سیاست توکل به خدا می گذارم که از شکست مطلق در مقابل داعش آغاز شد. این در حالی است که تمامی سوریه اشغال شده بود و عراق در آستانه سقوط بود اما اعمال آن سیاست سبب شد آمریکا مانند سگ کتک خورده در حال اخراج از منطقه باشد و ایران مقتدر الهام بخش و رهبر جبهه مقاومت و شهدای حرم الگوهای آزادگی جهانیان هستند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی افزود: سیاست دوم، سیاست دولت تدبیر است که نام آن را سیاست توکل بخدا می گذارم که تمام اقتدار هسته ای فراهم آمده با خون شهدا را یکجا دادید که چیزی از آمریکا بگیرید، اما متاسفانه نه تنها چیزی دریافت نکردید، حتی نمی توانید با برجام علیه ظلم آمریکا به خودش شکایت کنید.

وی افزود: امروز متوسل به برخی قدرت ها شدید که بتوان از طریق شورای امنیت کاری کرد که آمریکا به وسیله برجام علیه ما کاری نکند. برجام به شری تبدیل شده که همه به دنبال این هستند چگونه از آن خلاص شویم.

علیزاده با بیان اینکه آقای ظریف؛ خدا زنده است و قدرت دارد و می تواند ما را پیروز کند، اضافه کرد: در جریان اعزام کشتی ها به ونزوئلا تهدیدهای آمریکا با تهدیدهای ما خنثی شد و کشتی های ایران در حالی که پرچم زیبای جمهوری اسلامی ایران را داشتند، با اقتدار از کنار گوش شیطان بزرگ به مقصد رسیدند و آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند. اما شما پالس فرستادید که ایران از برجام خارج نخواهد شد، این یعنی هر بلایی خواستید بر سر ما بیاورید و شد قطعنامه شورای حکام.

وی بیان کرد: آقای ظریف من استدعا دارم به خدا اعتماد کنید و یقین بدانید مشکلات ما حل خواهد شد و از کدخدا کاری ساخته نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet