هدر موبایل
1399/04/15 10:13:24
سرویس صحن
نقدعلی در اخطار قانون اساسی؛

سیاست های نادرست دولت جایی برای پاسخگویی نگذاشته است/لزوم استیضاح رئیس جمهور

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس ضمن انتقاد از سیاست های دولت دوازدهم، گفت: مشکلات کنونی توان پاسخگویی را گرفته است از این رو باید استیضاح رئیس جمهور انجام شود.
سیاست های نادرست دولت جایی برای پاسخگویی نگذاشته است/لزوم استیضاح رئیس جمهور نماینده مردم خمینی شهر در مجلس ضمن انتقاد از سیاست های دولت دوازدهم، گفت: مشکلات کنونی توان پاسخگویی را گرفته است از این رو باید استیضاح رئیس جمهور انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106518244306.jpg سیاست,های,نادرست,دولت,جایی,برای,پاسخگویی,نگذاشته,است/لزوم,استیضاح,رئیس,جمهور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، محمدتقی نقدعلی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 15 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به ماده 152 قانون اساسی، گفت: تذکرات مربوط به وزیر امور خارجه مثنوی هفتاد من است، باید محکمه ای باشد، قاضی عادلی باشد و نه فقط آقای ظریف بلکه رئیس جمهور را به خاطر خیانت هایی که به مملکت کرده، محاکمه کند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس قوه مقننه، اظهار کرد: سیاست های آقای ظریف در برجام مشهود است؛ برجامی که امضا شد به وجهی تنظیم شده که سیستم ماشه را برعلیه ما حاکم کرده است و این موضوع مخالف اصل 152 قانون اساسی است؛ اصلی که تاکید بر اقتدار، عزت و عدم سلطه قدرت های خارجی در کشورمان را گوشزد می کند.

وی ادامه داد: آقای ظریف شرایط رهبر انقلاب را رعایت نکردند، همچنین پس از امضای برجام در روز اول اجرای این توافقنامه گفتند که تحریم ها برداشته می شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، ادامه داد: روشی که امروز مجلس در پیش گرفته ره به جایی نمی برد زیرا نشستن و شنیدن حرف های وزرا راهگشا نیست؛ دیگر روی نگاه کردن به چهره مردم را نداریم زیرا دلار 21 هزار تومانی، سکه 10 میلیون تومانی و مرغ 20 هزار تومانی توانی برای پاسخگویی نگذاشته است.

نقدعلی با اشاره به اینکه مشکلات کنونی نتیجه سیاست های آقای روحانی و تیم همراهش به شمار می رود، خاطرنشان کرد: آقای قالیباف؛ نشستن و گوش دادن به حرف های وزرا بی ثمر است، استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet