خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/19 22:52:00
سرویس سیاسی
دهمرده:

دولت روابط تجاری با کشورهای همسایه را تقویت کند / غرب کاری برای ملت ایران نمی‌کند

نماینده مردم زابل در مجلس می‌گوید اگر دولت نگاه خود را که در این سالیان اخیر به سمت غرب معطوف کرده بود با یک چرخش چندین درجه‌ای به سمت کشورهای همسایه می‌برد به سهولت منافع اقتصادیمان تامین می‌شد.
دولت روابط تجاری با کشورهای همسایه را تقویت کند / غرب کاری برای ملت ایران نمی‌کند نماینده مردم زابل در مجلس می‌گوید اگر دولت نگاه خود را که در این سالیان اخیر به سمت غرب معطوف کرده بود با یک چرخش چندین درجه‌ای به سمت کشورهای همسایه می‌برد به سهولت منافع اقتصادیمان تامین می‌شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107000594204.jpg دولت,روابط,تجاری,با,کشورهای,همسایه,را,تقویت,کند,/,غرب,کاری,برای,ملت,ایران,نمی‌کند Icana

حبیب‌الله دهمرده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم روابط تجاری دولت با کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: دولت در 7 سال گذشته وقت خود را صرف برجام کرده بود و همین مسئله باعث شد تا اینکه دولت از روابط تجاری با کشورهای همسایه غفلت کند.

وی در ادامه افزود: اگر دولت مقداری از زمانی را که صرف ارتباط با بیگانکان کرده بود به همان میزان برای روابط با کشورهای همسایه وقت می‌گذاشت امروزه اقتصاد کشورمان بسیار مطلوب بود.

نماینده مردم زابل در مجلس اظهار کرد: متاسفانه چشم دوختن دولتمردان به غرب باعث شد تا روابط تجاری با کشورهای همسایه ملغی شود و نتیجه این کار هم منتج به وضعیت فعلی اقتصاد در کشور شده است.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: امیدواریم که دولت در این یک سال پایانی عمر خود متوجه تعلل در روابط تجاری با همسایگان شده باشد؛ تعللی که باعث شد ضربه بزرگی به اقتصاد کشور بزند؛ بالاخره ما می‌توانیم مراودات تجاری با کشورهایی از قبیل عراق، سوریه و...  داشته باشیم تا منافع اقتصادی خود را تامین کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet