هدر موبایل
1399/04/15 12:29:35
سرویس استان ها
صباغیان:

2طرح اصلاح  حوزه انتخابیه‌های کشور ارائه شد

نماینده مردم مهریز در  مجلس بابیان اینکه دو طرح اصلاح  حوزه انتخابیه های  کشور ارائه شد، گفت: دو طرح برای افزایش تعداد ۴۰ نماینده در مجلس یازدهم و اصلاح حوزه های انتخابیه مهریز، میناب و جیرفت به بهارستان ارائه شد.
2طرح اصلاح  حوزه انتخابیه‌های کشور ارائه شد نماینده مردم مهریز در  مجلس بابیان اینکه دو طرح اصلاح  حوزه انتخابیه های  کشور ارائه شد، گفت: دو طرح برای افزایش تعداد ۴۰ نماینده در مجلس یازدهم و اصلاح حوزه های انتخابیه مهریز، میناب و جیرفت به بهارستان ارائه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103780586338.jpg 2طرح,اصلاح ,حوزه,انتخابیه‌های,کشور,ارائه,شد Icana

محمدرضا صباغیان  در  گفت‌و گو با خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت درباره  طرح افزایش نمایندگان در برخی  از حوزه  های انتخابیه در  مجلس شورای  اسلامی،گفت: برای افزایش تعداد ۴۰ نماینده در مجلس یازدهم و اصلاح حوزه های انتخابیه مهریز، میناب و جیرفت دو طرح اصلاح حوزه های انتخابیه کشور ارائه شد.

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای شورای اسلامی با بیان اینکه  حوزه انتخابیه بنده  بعنوان بزرگترین حوزه انتخابیه مجلس  است ،افزود: از ابتدای شروع مجلس یازدهم که یک ماه از شروع فعالیت آن می گذرد برای اصلاح و تفکیک حوزه انتخابیه مهریز و افزایش تعداد نمایندگان مجلس دو طرح ارائه شده است که امیدواریم در اولویت طرح های مجلس قرار گیرد.

 وی با اشاره به اینکه گستردگی و پراکندگی شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه مهریز برای منتخبان مردم نیز سخت و طاقت فرسا می باشد اظهار داشت: از ابتدای شروع فعالیت مجلس در دوره جدید طرح افزایش تعداد نمایندگان و اصلاح و تفکیک حوزه مهریز ارائه شده است.

 عضو کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس در پاسخ به این سوال که چنانچه این طرح در مجلس همچون دوره دهم رای نیاورد چه برنامه ایی دارید یادآورشد: در سطح کشور، سه حوزه انتخابیه مهریز در استان یزد؛ جیرفت در استان کرمان و میناب در استان هرمزگان از پنج شهرستان شکل گرفته اند، طرح جداگانه ایی ارائه شده است که با توجه به مقتضیات کشور حداقل این سه حوزه انتخابیه که بیشترین شهرستان و وسعت را در کشور دارند اصلاح و تفکیک و نماینده ای به آنها اضافه شود.

 عضو کمیسیون شوراها  و امور داخلی مجلس  بابیان اینکه دو طرح اصلاح  حوزه انتخابیه های  کشور ارائه شد یادآورشد: دو طرح برای افزایش تعداد ۴۰ نماینده در مجلس یازدهم و اصلاح حوزه های انتخابیه مهریز، میناب و جیرفت به بهارستان ارائه شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet