هدر موبایل
1399/04/17 17:42:00
سرویس سیاسی
رشیدی:

"شفافیت" باعث می‌شود رانت‌ها از بین برود

نماینده مرودشت در مجلس یازدهم معتقد است اگر شفافیت در سیستم اداری کشور بوجود بیاید رانت‌ها خود به خود از بین خواهند رفت.
"شفافیت" باعث می‌شود رانت‌ها از بین برود نماینده مرودشت در مجلس یازدهم معتقد است اگر شفافیت در سیستم اداری کشور بوجود بیاید رانت‌ها خود به خود از بین خواهند رفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107492850734.jpg "شفافیت",باعث,می‌شود,رانت‌ها,از,بین,برود Icana

جلال رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، به اهمیت شفافیت در دستگاه‌های گوناگون کشور و تاثیر آن بر جلب اعتماد عمومی اشاره کرد و گفت: هر چقدر ما از مزایای شفافیت صحبت کنیم بازهم کم گفته‌ایم و این مهم هم یک حقیقت غیر قابل انکار است.

وی در ادامه افزود: اگر شفافیت وجود داشته باشد برخی‌ها به خود اجازه نخواهند داد که از رانت‌ها و اطلاعات گوناگون سوء استفاده کنند و با این مسئله مشخص خواهد شد که چه کسی به دنبال خدمت به مردم بوده و چه کسی به دنبال خیانت و کم‌کاری است.

نماینده مردم مرودشت در مجلس یازدهم اظهار کرد: شفافیت حلقه مفقوده این روزهای نظام اداری کشور بوده که باید در تمام نهادها شفافیت انجام بپذیرد.

رشیدی تاکید کرد: با شفافیت در 3 قوه، نظام در معرض اتهام قرار نمی‌گیرد؛ بنابراین هر سه قوه باید خود را ملزم به شفاف کنند؛ متاسفانه در این زمینه از بسیاری کشورها عقب افتاده‌ایم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet