هدر موبایل
1399/04/16 20:36:00
سرویس سیاسی
نوش‌آبادی با اشاره به موعد پایان تحریم های تسلیحاتی؛

افزایش سطح مناسبات منطقه‌ای و بین المللی در سایه امنیت رخ خواهد داد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ایران اسلامی برای تامین منافع ملی خودش از هیچ تلاشی در چارچوب مقررات بین المللی کوتاهی نمی کند و بهره گیری از ظرفیت های اتمام محدودیت های تسلیحاتی نیز در این راستا بشمار می رود.
افزایش سطح مناسبات منطقه‌ای و بین المللی در سایه امنیت رخ خواهد داد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ایران اسلامی برای تامین منافع ملی خودش از هیچ تلاشی در چارچوب مقررات بین المللی کوتاهی نمی کند و بهره گیری از ظرفیت های اتمام محدودیت های تسلیحاتی نیز در این راستا بشمار می رود. https://cdn.icana.ir/d/019/98754.jpg افزایش,سطح,مناسبات,منطقه‌ای,و,بین,المللی,در,سایه,امنیت,رخ,خواهد,داد Icana

حسین نوش آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص کارشکنی های ایالات متحده در آستانه اتمام محدودیت های تسلیحاتی کشورمان، گفت: امروزه همگان در دنیا می دانند که آمریکایی ها به تعهدات بین المللی پایبند نیستند و برجام مصداق واقعی این امر بشمار می رود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشور قدرتمند و صاحب اقتدار در منطقه راه خودش را برای حفظ منافع ملی ادامه خواهد داد و تلاش های ترامپ و همپیمانانش بی ثمر خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی کشورهای منطقه تلاش می کنند در کنار واشنگتن علیه کشورمان قرار بگیرند، ادامه داد: در واقع این کشورها قدرتی از خودشان ندارند و برای بقاء از هر ابزاری بهره می گیرند؛ می توان اذعان کرد وابستگی در عرصه های مختلف نتیجه همراهی با آمریکا برای کشورهای مختلف است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به طور شفاف به دنیا اعلام کرد که قدرت نظامی کشورمان صرفا دفاعی بوده و مشروع است، اظهار کرد: در واقع ایران برای همه کشورها جایگاه و منزلت قائل است و در چارچوب مقررات بین المللی رفتار می کند.

وی افزود: قدرت نظامی ایران اسلامی بازدارنده بوده و در مقابل قدرت تجاوزگرایانه برخی کشورها قرار دارد؛ بر این اساس مشاهده می شود که آمریکایی ها از پایان محدودیت های تسلیحاتی هراس دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بدون شک افزایش سطح مناسبات منطقه ای و بین المللی در سایه امنیت رخ خواهد داد، خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که امروزه ایران اسلامی امن ترین کشور منطقه بوده و حتی در مبارزه با تروریست برای ایجاد آرامش تلاش های زیادی انجام داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet