هدر موبایل
1399/04/15 13:51:00
سرویس فرهنگی
پیرهادی در گفت‌وگو با رسانه عربی "العهد":

حمایت از محور مقاومت از اولویت‌های مجلس است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با یک رسانه عربی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی، تاکید کرد: حمایت از محور مقاومت یکی از اولویت های مجلس شورای اسلامی است.
حمایت از محور مقاومت از اولویت‌های مجلس است عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با یک رسانه عربی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی، تاکید کرد: حمایت از محور مقاومت یکی از اولویت های مجلس شورای اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108337516630.jpg حمایت,از,محور,مقاومت,از,اولویت‌های,مجلس,است Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، محسن پیرهادی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران در گفت وگو با پایگاه خبری لبنانی "العهد"، گفت: اولولیت مجلس یازدهم اقتصاد و معیشت مردم است، ما نمی‌توانیم تقویت روابط اقتصادی و دیپلماتیک را نادیده بگیریم.

وی افزود: علاوه بر مسائل اقتصادی حمایت از محور مقاومت در منطقه جنوب غربی آسیا نیز یکی از اولویت های ما به شمار می رود.

پیرهادی تاکید کرد: پس از ترور سردار سلیمانی توسط آمریکا اوضاع منطقه به حالت قبلی خود باز نخواهد گشت و فرزندان این منطقه خط مشی آن شهید بزرگ را در پیش خواهند گرفت و عزت و پیروزی را محقق خواهند کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از گفت و گوی خود خاطر نشان کرد: کشور ما طی سال های گذشته تجربه زیادی به دست آورد و هزینه زیادی در این راه داد؛ دوستان و دشمنان بدانند که دیگر راهی برای اعتماد و خوشبینی به آمریکا نداریم و به کشورهای اروپایی نیز تکیه نخواهیم کرد. ما قدرت های داخلی خود را تقویت و با کشورهای همسایه همکاری خواهیم کرد و همان گونه که در ماه اول تشکیل مجلس جدید روشن بود، شبکه ای از کشورهای ضداستکبار و سلطه گری ایجاد خواهیم کرد.

وی گفت: حمایت همه جانبه از جبهه مقاومت سیاست دائمی جمهوری اسلامی ایران است و مساله فلسطین، لبنان، سوریه ،عراق، یمن، بحرین و سایر کشورهای اسلامی از برجسته‌ترین اولویت‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به شمار می رود.

پیرهادی تاکید کرد: پس از شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و پاسخ قوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تحولات زیادی در منطقه به وجود آمد و ما اوضاع را با دقت زیر نظر داریم.

عضو هیأت رئیسه مجلس در ادامه گفت‌وگوی خود بر حضور جوانان در مجلس یازدهم و نقشی که می توانند ایفا کنند نیز تاکید کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet