خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/23 15:56:00
سرویس سیاسی
آصفری:

اقدامات ضدایرانی ترامپ برای تمدید تحریم های تسلیحاتی، شوی سیاسی است

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: اقدامات ضدایرانی ایالات متحده برای تمدید تحریم های تسلیحاتی صرفا شوی سیاسی است.
اقدامات ضدایرانی ترامپ برای تمدید تحریم های تسلیحاتی، شوی سیاسی است نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: اقدامات ضدایرانی ایالات متحده برای تمدید تحریم های تسلیحاتی صرفا شوی سیاسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/42950.jpg اقدامات,ضدایرانی,ترامپ,برای,تمدید,تحریم,های,تسلیحاتی،,شوی,سیاسی,است Icana

محمد حسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در رابطه با اقدامات ضد ایرانی ایالات متحده در آستانه اتمام محدودیت های تسلیحاتی کشورمان، گفت: رفتارهای آمریکایی ها بر خلاف مفاد برجام و مقررات بین المللی است.

نماینده مردم اراک و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی ها به تعهدات برجامی خودشان عمل نکرده اند، اظهار کرد: بر این اساس به می توانیم اقدامات ضد ایرانی این کشور در مجامع بین المللی پیگیری کنیم.

وی ادامه داد: می توان دریافت که دولتمردان آمریکایی امروزه برای مقابله با ایران مشکل جدی دارند از این رو اقدامات نمایشی انجام می دهند تا افکار عمومی داخلی‌شان را اقناع کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه افزایش فشار بر ایران هرگز سبب فراهم شدن شرایط برگزاری مجدد مذاکره نمی شود، افزود: ترامپ باید بداند سیاست ایران هراسی که در پیش گرفته نمی تواند سبب جلب نظر مردم آمریکا برای حضور پررنگ در انتخابات این کشور و انتخاب مجدد وی شود.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ایالات متحده امروزه در مظان اتهام قرار دارد از این رو به نظر می رسد رییس جمهور این کشور بجای رفتارهای نخ‌نما، با عقلانیت و منطق اقدام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet