انتخابات ریاست جمهوری
1399/04/19 11:17:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم اراک در مجلس:

اروپا و آمریکا به دنبال خلع سلاح و کاهش قدرت نظامی حزب الله هستند

عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی اعتقاد دارد ایالات متحده آمریکا و اروپا در خلع سلاح کردن حزب الله و کاهش قدرت نظامی این مجموعه اشتراک نظر دارند.
اروپا و آمریکا به دنبال خلع سلاح و کاهش قدرت نظامی حزب الله هستند عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی اعتقاد دارد ایالات متحده آمریکا و اروپا در خلع سلاح کردن حزب الله و کاهش قدرت نظامی این مجموعه اشتراک نظر دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/110506.jpg اروپا,و,آمریکا,به,دنبال,خلع,سلاح,و,کاهش,قدرت,نظامی,حزب,الله,هستند Icana

محمد حسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در رابطه با پیام مخالفت اتحادیه اروپا با درخواست آمریکا برای تروریستی خواندن حزب‌الله لبنان، گفت: اروپایی ها می خواهند در مقابل افکار عمومی دنیا خودشان را اهل تعامل و سازش نشان دهند از این رو با درخواست مذکور مخالفت کرده اند.

نماینده مردم اراک و خنداب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: البته باید یادآور شد کشورهای اروپایی در سال های گذشته شاخه نظامی حزب الله را در گروه های تروریستی خودشان قرار دادند.

وی در این زمینه، ادامه داد: به عبارتی می توان گفت ایالات متحده آمریکا و اروپا در خلع سلاح کردن حزب الله و کاهش قدرت نظامی این مجموعه اشتراک نظر دارند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه قدرت یافتن حزب الله موجب جلوگیری از تحقق نقشه ها و دسیسه های اروپا و آمریکا در لبنان شده است، افزود: همچنین رژیم صهیونیستی نیز در تیررس حزب الله قرار گرفته و نمی تواند دست به اقدامات تجاوزگرایانه علیه لبنان بزند.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بدون شک آمریکایی خودشان تروریست پرور هستند، خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که امروزه افکار عمومی دنیا می داند حزب الله در مقابل تروریست های داعشی ایستاده تا امنیت به منطقه بازگردد؛ لذا آمریکایی ها نمی توانند با این اقدامات چهره حزب الله را خراب کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،اتحادیه اروپا با درخواست اعضای دموکرات و جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان و سنای آمریکا برای "تروریستی" خواند حزب‌الله لبنان مخالفت کرد.

قانون‌گذاران آمریکا جمعه در بیانیه‌ای خواستار "تروریستی" خواندن حزب‌الله لبنان توسط اتحادیه اروپا شده بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet