خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/15 16:26:04
سرویس سیاسی
پزشکیان:

اسرائیل آرزو می‌کند که ایران از برجام خارج شود

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو معتقد است وقتی که اسرائیل، آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال خروج ایران از برجام هستند، نباید در داخل هم‌صدای با این‌ها شد.
اسرائیل آرزو می‌کند که ایران از برجام خارج شود نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو معتقد است وقتی که اسرائیل، آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال خروج ایران از برجام هستند، نباید در داخل هم‌صدای با این‌ها شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202004101745131617.jpg اسرائیل,آرزو,می‌کند,که,ایران,از,برجام,خارج,شود Icana

مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به سرنوشت برجام اشاره کرد و گفت: ماندن در برجام به نفع جمهوری اسلامی ایران است.

وی در ادامه افزود: وقتی که ترامپ، رژیم صهیونیستی  و همچنین عربستان سعودی مخالف ماندن ما در برجام هستند؛ قطعا اگر بخواهیم از این معاهده خارج شویم خواسته این کشورها را عملیاتی کردیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم به خواسته غربی‌ها برای خروج ایران از برجام اشاره کرد و اظهار کرد: وقتی که یکی از  خواسته‌های غربی‌ها خروج ایران از برجام است؛ متاسفانه عده‌ای در داخل به آن ایراد می‌گیرند؛ بنابراین اگر ایراداتی را به برجام وارد می‌کنید و به دنبال خروج از برجام هستید؛ دقیقا همان چیزی را می‌خواهید که اسرائیل به دنبالش است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در ادامه افزود: اسرائیل آرزو می‌کند که ما از برجام خارج شویم؛ دلیل این مسئله چیست؟؛ بالاخره یکی باید این را تحلیل کند، اما آن وقت ما باید اینجا شعار دهیم که از برجام خارج شویم پس فرق حرف‌های ما با اسرائیل و عربستان در چه چیزی خواهد بود؛ لطفا یکی پاسخگوی این سوال باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet