هدر موبایل
1399/04/15 20:13:43
سرویس اجتماعی
بابایی کارنامی خبر داد

تصویب آیین‌نامه کمیسیون اجتماعی برای فعالیت در 4 سال / 20 طرح در اولویت دستورکار کمیسیون قرار گرفت

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم، از تصویب آیین‌نامه داخلی این کمیسیون بر اساس پیشنهاد نمایندگان برای فعالیت در چهار سال پیش رو خبر داد.
تصویب آیین‌نامه کمیسیون اجتماعی برای فعالیت در 4 سال / 20 طرح در اولویت دستورکار کمیسیون قرار گرفت سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم، از تصویب آیین‌نامه داخلی این کمیسیون بر اساس پیشنهاد نمایندگان برای فعالیت در چهار سال پیش رو خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007104812845933.jpg تصویب,آیین‌نامه,کمیسیون,اجتماعی,برای,فعالیت,در,4,سال,/,20,طرح,در,اولویت,دستورکار,کمیسیون,قرار,گرفت Icana

علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات دستورکار اولین نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی که امروز (یکشنبه 15 تیرماه) برگزار شد، گفت: در این نشست آیین‌نامه داخلی کمیسیون بر اساس پیشنهادات اعضای آن تدوین شده و برای فعالیت در چهار سال پیش رو در قالب 5 بند و 55 تبصره و ماده مرتبط به تصویب رسید.  

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمع‌بندی شرح وظایف کمیته‌ها بر اساس ماده 59 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بیان دستورکار دومین نشست کمیسیون اجتماعی، یادآور شد: در نشست آتی این کمیسیون که روز (سه‌شنبه 17 تیرماه) در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار خواهد شد، 20 مورد طرح اعم از 6 طرح اعاده شده از شورای نگهبان و 10 پیشنهاد نمایندگان اولویت‌بندی شده و برای آن جدول زمان‌بندی تنظیم خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet