هدر موبایل
1399/04/15 18:46:01
سرویس اقتصادی
حسینی:

عدم اقناع اعضای کمیسیون عمران از برنامه های وزارت راه در حوزه مسکن

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر می رسد که با توجه به رویکرد فعلی دولت در حوزه تولید مسکن و مدیریت بازار، این اقدامات نمی تواند مشکل مسکن در کشور را حل کند، از این رو اعضای کمیسیون عمران در نشست امروز از برنامه های ارائه شده اقناع نشدند.
عدم اقناع اعضای کمیسیون عمران از برنامه های وزارت راه در حوزه مسکن سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر می رسد که با توجه به رویکرد فعلی دولت در حوزه تولید مسکن و مدیریت بازار، این اقدامات نمی تواند مشکل مسکن در کشور را حل کند، از این رو اعضای کمیسیون عمران در نشست امروز از برنامه های ارائه شده اقناع نشدند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007108747888376.jpg عدم,اقناع,اعضای,کمیسیون,,عمران,از,برنامه,های,وزارت,راه,در,حوزه,مسکن Icana

سید البرز حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونان وی و قائم مقام بانک مرکزی، گفت: نشست امروز با دستور کار بررسی وضعیت بازار مسکن برگزار شد.

سید البرز حسینی

بررسی وضعیت بازار اجاره و تولید مسکن در نشست امروز کمیسیون عمران

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از موارد مورد بحث در نشست امروز مسئله بازار اجاره بها بود که تصمیماتی از سوی وزارت راه و شهرسازی اتخاذ شده، یکی از این تصمیمات این بود که تا مادامی که وزارت بهداشت و درمان پایان بیماری کرونا را اعلام نکند، قراردادهای اجاره تمدید خواهد شد.

وی گفت: در نشست امروز همچنین وضعیت واحدهای باقی مانده مسکن مهر و طرح اقدام ملی بررسی شد، در نهایت به نظر می رسد که با توجه به رویکرد فعلی دولت در حوزه تولید مسکن و مدیریت بازار، این اقدامات نمی تواند مشکل مسکن در کشور را حل کند، از این رو اعضای کمیسیون عمران در نشست امروز از برنامه های ارائه شده اقناع نشدند.

حسینی افزود: به نظر می رسد که وزارت راه و شهرسازی در حوزه مدیریت بازار مسکن در مجموعه دولت تنها است، از این رو  تمام نهادها به ویژه شخص آقای رئیس جمهور باید به این میدان وارد شوند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در نشست امروز این کمیسیون مقرر شد که ادامه مباحث بازار مسکن در نشست روز سهشنبه کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet