هدر موبایل
1399/04/17 12:10:02
سرویس سیاسی
رضایی با اشاره به افزایش حملات هوایی به یمن:

تجاوز ائتلاف عربی به یمن صرفا فرو رفتن در باتلاق است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سرنوشت یمن باید از طریق گفتگوهای یمنی-یمنی تعیین شود و تجاوز به این کشور صرفا فرو رفتن در باتلاق است.
تجاوز ائتلاف عربی به یمن صرفا فرو رفتن در باتلاق است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سرنوشت یمن باید از طریق گفتگوهای یمنی-یمنی تعیین شود و تجاوز به این کشور صرفا فرو رفتن در باتلاق است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104935019229.jpg تجاوز,ائتلاف,عربی,به,یمن,صرفا,فرو,رفتن,در,باتلاق,است Icana

ابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهداف پشت پرده تشدید حملات جنگنده‌های ائتلاف عربی به استان مأرب در شمال شرق یمن، گفت: آمریکایی ها و همپیمانانش در منطقه باید بدانند دوران تضییع حقوق کشورها تمام شده است.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ائتلاف عربی تاکنون دریافته که یمن سرزمینی نیست که بتواند به راحتی آن را تصرف کند، اظهار کرد: بر این اساس مشاهده می شود ائتلاف یادشده وحشیانه و دیوانه وار حملات هوایی انجام می دهد تا در مقابل افکار عمومی داخلی‌شان حرفی برای گفتن داشته باشند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی کشورهای عربی با پشتیبانی تسلیحاتی و اطلاعاتی ایالات متحده دست به تجاوز به یمن زدند در حالی که اکنون متوجه شدند در باتلاق فرو رفته اند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: این مهم در حالیست که سعودی ها و همپیمانانش به هیچ عنوان نمی توانند از تجاوز به یمن سود ببرند زیرا شاهد قدرت یافتن جبهه مقاومت در این کشور هستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سرنوشت یمن باید از طریف گفتگوهای یمنی-یمنی تعیین شود، خاطرنشان کرد: به عبارتی مردم یمن باید در مورد آینده سرزمینشان تصمیم بگیرند، نه اینکه کشوری با تجاوز بخواهد سرنوشتشان را رقم بزند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جنبش انصارالله یمن، از تشدید حملات جنگنده‌های ائتلاف عربی به استان مأرب در شمال شرق یمن خبر داد.

جنگنده‌های ائتلاف عربی ۴۱ حمله هوایی را علیه مأرب آغاز کردند که از این تعداد ۳۰ حمله هوایی علیه منطقه مجزر در شمال غرب مأرب و ۱۱ حمله هوایی علیه دو منطقه العبدیه و ماهلیه در جنوب این استان انجام شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet