شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/23 10:30:00
سرویس صحن

ناطق نوری تخصص، تعهد و پذیرش استدلال را از ویژگی های نوذری دانست

"احمد ناطق نوری"، تخصص، تعهد، مسئولیت‌پذیری ایشان و پذیرش استدلال را از ویژگی های وزیر پیشنهادی نفت دانست.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "احمد ناطق نوری" نماینده مردم نور در مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی نفت اظهار داشت: آقای "نوذری" در مجلس چهارم عضو کمیسیون نفت بود و من از نزدیک با خلق و خوی ایشان کاملاً آشنایی دارم.

وی افزود: تخصص، تعهد، مسئولیت‌پذیری ایشان و پذیرش استدلال ایشان زبان زد همگان بود.

نماینده نور گفت: "نوذری" ضمن اینکه تخصص لازم را دارد بچه نفت است و در اعتصابات نفت در قبل از انقلاب شرکت داشت و مؤسس انجمن اسلامی نفت می‌باشد.

"ناطق نوری" اظهار داشت: اندیشه و تفکر ایشان در کمیسیون انرژی دوره چهارم مجلس ضبط شده و موجود است، وقتی برنامه‌های ایشان را مطالعه کردم دیدیم آنچه که امروز در برنامه‌های وی آمده است، از افکار و اندیشه ایشان در آن روز یعنی در مجلس چهارم شکل گرفته است.

" عضو کمیسیون انرژی مجلس " افزود: استخوان‌ترکاندن و سینه‌سوخته های علاقه‌مند مجموعه نفت وقتی برنامه‌های ایشان را خواندند خوشحال شدند و گفتند آقای نوذری می‌تواند در این وزارتخانه موفق عمل کند.

وی گفت: "نوذری" در آن زمان هم معتقد و باور داشت که ما باید حوضچه‌های مشترک را در اولویت قرار دهیم و نفت را باید به دست بچه‌های نفت بسپاریم و معتقد بود که باید از توانمندی‌های داخلی استفاده کنیم و با مجموعه صنعت در تعامل باشیم.

نماینده نور گفت:‌نفت باید هم با داخل و هم با بیرون نفت تعامل داشته باشد، که آقای نوذری می‌تواند از این تعامل استفاده کند.

"ناطق نوری"، "نوذری" را فردی تصمیم‌گیر و ریسک‌پذیر خواند و گفت: این صفت یکی از ویژگی‌های بارز ایشان است، در کارهای کارشناسی سرعت عمل دارد و بدون نظر کارشناسی کار نمی‌کند.

وی گفت: قدم‌هایی که ایشان برای آینده کشور برمی‌دارد و در برنامه‌های خود لیست کرده، همان دغدغه‌هایی است که همه ما داریم.

"ناطق نوری" تصریح کرد: ما در کمیسیون انرژی به اتفاق به آقای نوذری رأی می‌دهیم و حتی یک نفر هم در کمیسیون با وی مخالف نبود و قبل از اینکه رئیس جمهور ایشان را معرفی کند، ما آقای نوذری را جزو کاندیداهای اول خود در نظر داشتیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet