هدر موبایل
1399/04/16 15:53:15
سرویس استان ها
بابایی کارنامی مطرح کرد

بررسی مشکلات بخش خصوصی در جلسه هم اندیشی چاپخانه داران شهرستان ساری

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس گفت: باحضور جلسه هم اندیشی چاپخانه داران شهرستان ساری،استان مازندران و اتحادیه های مرتبط با آن ها از نزدیک با مشکلات این صنف آشنا شدیم.
بررسی مشکلات بخش خصوصی در جلسه هم اندیشی چاپخانه داران شهرستان ساری نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس گفت: باحضور جلسه هم اندیشی چاپخانه داران شهرستان ساری،استان مازندران و اتحادیه های مرتبط با آن ها از نزدیک با مشکلات این صنف آشنا شدیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108092254136.jpg بررسی,مشکلات,بخش,خصوصی,در,جلسه,هم,اندیشی,چاپخانه,داران,شهرستان,ساری Icana

علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فعالیت های انجام شده در حوزه انتخابیه در مدت زمان سرکشی ،گفت: رصد مشکلات مردم در حوزه انتخابیه و چالش هایی که با آن درگیر هستند، را بررسی می کنیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با مردم محروم بخش چهاردانگه دیدار داشتیم و مشکلات این منطقه را از نزدیک رصد کردیم. ،دیدار با شوراها و دهیاران روستاهایکوهدشت بخش مرکزی شهرستان میاندورود، حضور در جلسات ستاد تسهیل ،پیگیری بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی از دیگر برنامه های نمایندگان ساری در حوزه انتخابیه بود.

وی افزود: جلسات مستمری با اقشار مختلف مردم جهت استماع مشکلات آنها و رسیدگی به مطالبات آنها با نمایندگان مجلس برگزار می شود.علاوه بر اینها، شرکت در جلسات بررسی استانی و شهرستانی از برنامه‌ریزی نمایندگان برای استان است. 

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به بررسی مشکلات بخش خصوصی و دیدار با چاپخانه داران شهرستان ساری مطرح کرد: جلسه هم اندیشی چاپخانه داران شهرستان ساری و استان مازندران و اتحادیه های مرتبط با آن ها شرکت کردیم ؛نیاز به تسهیلات ارزان قیمت و مشکلات تسهیلات بانکی داشتند؛در زمینه ارزی، حمایت از کسب و کار، ارتباط با دستگاه‌های اجرایی این صنف مشکلاتی داشتند،که در این جلسه مطرح  شد.

بابایی، یادآور شد: با حضور در جلسه حوزه هنر و هنرمندان ساری و انجمن  تئاتر ساری،مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری آن را بررسی کردیم.

نماینده مردم ساری در مجلس یازدهم با اشاره به دیدارهای مردمی در روزهای پنجشنبه ،مطرح کرد: در پنجشنبه ها ملاقات‌های مردمی انجام می‌شود و با مردم از نزدیک دیدار می‌کنیم و با مشکل مشکلات مردم آشنا می شویم و آنها از دغدغه ها ،مسائل و مشکلاتشان می گویند.

وی با اشاره به دیدار با نماینده ولی فقیه استان، تاکید کرد: به همراه استاندار و دیگر نماینده ساری با نماینده ولی فقیه استان دیدار داشتم؛همچنین در جلسه جهش تولید حضور یافتیم ومشکلات فراوان استانی را بررسی کردیم.

بابایی ادامه داد: با دعوت از رئیس منابع طبیعی کشور در مجمع نمایندگان استان مازندران ،مشکلات منابع طبیعی اعم از مشکلات واحدهای تولیدی در جنگل را رصد و پیگیری کردیم.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: دیدار با فرمانده  سپاه با حضور مجمع نمایندگان استان های شمالی از دیگر برنامه هایی بود که با هم داشتیم،دیدار با بعضی از چهره های شاخص شهر،جلسه با  شورای اسلامی شهر و روستاها وجلسه با مجمع نمایندگان استان از دیگر برنامه ها در حوزه انتخابیه بود.

عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان، تصریح کرد: در این جلسه تقسیم کار ایجاد شد و وظایف نمایندگی در حوزه انتخابیه بررسی شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet