هدر موبایل
1399/04/17 09:47:52
سرویس اجتماعی
خاتمی:

دولت بر قیمت و نحوه توزیع اقلام بهداشتی نظارت کند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ماسک ساده به اندازه کافی در کشور تولید شده و هیچ کمبودی وجود ندارد، گفت: دولت باید با نظارت دقیق بر نحوه توزیع مانع ایجاد بازار سیاه فروش ماسک شود.
دولت بر قیمت و نحوه توزیع اقلام بهداشتی نظارت کند عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ماسک ساده به اندازه کافی در کشور تولید شده و هیچ کمبودی وجود ندارد، گفت: دولت باید با نظارت دقیق بر نحوه توزیع مانع ایجاد بازار سیاه فروش ماسک شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106815440197.jpg دولت,بر,قیمت,و,نحوه,توزیع,اقلام,بهداشتی,نظارت,کند Icana

مسعود خاتمی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت پیشگیری از بحرانی شدن مناطق سفید و زرد کرونا در کشور، گفت: بی‌توجهی به رعایت فاصله‌گذاری و برگزاری تجمعات و جشن‌ها از علت‌های اصلی افزایش مبتلایان به کرونا در کشور است و بهترین راه برای کنترل آن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت دقیق فاصله گذاری است.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ماسک ساده به اندازه کافی در کشور تولید شده است، گفت: با توجه به اجباری شدن ماسک در امکان عمومی، دولت باید نظارت دقیق‌تری بر نحوه توزیع آن داشته باشد تا  ضمن جلوگیری از ایجاد بازار سیاه، تمامی اقشار جامعه امکان استفاده از ماسک را داشته باشند.

خاتمی، یادآور شد: پس از افزایش بیماری کرونا در کشور و کمبود تخت‌های بیمارستانی، سیاستی اتخاذ شد تا افراد مشکوک به کرونا در خانه‌های خود بستری و قرنطینه شود. این شیوه موجب کاهش احتمال انتقال آلودگی و کسب نتیجه مطلوب تری می‌شود.  بر همین اساس تنها افرادی که دارای علائم شدید ریوی و نیازمند به دستگاه‌های تنفسی در بیمارستان‌ها بستری می‌شوند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه کمبود تخت بیمارستانی در استان اصفهان با وجود افزایش مبتلایان کرونا وجود ندارد، تصریح کرد: بخش زیادی از افرادی که مشکوک به بیماری هستند، از طریق سامانه‌های تلفنی راهنمایی شده و  از مراجعات غیرضروری به بیمارستان کاسته شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet