هدر موبایل
1399/04/17 07:21:00
سرویس سیاسی
پژمانفر مطرح کرد

کمیسیون اصل نود پیگیر توسعه روابط با قوه قضاییه برای رسیدگی دقیق به شکایات

عضو کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به حجم بالای شکایاتی که در حوزه مفاسد اقتصادی و فرهنگی به کمیسیون رسیده است، گفت: ما دنبال توسعه روابط با قوه قضاییه برای رسیدگی دقیق به شکایات هستیم.
کمیسیون اصل نود پیگیر توسعه روابط با قوه قضاییه برای رسیدگی دقیق به شکایات عضو کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به حجم بالای شکایاتی که در حوزه مفاسد اقتصادی و فرهنگی به کمیسیون رسیده است، گفت: ما دنبال توسعه روابط با قوه قضاییه برای رسیدگی دقیق به شکایات هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102946863976.jpg کمیسیون,اصل,نود,پیگیر,توسعه,روابط,با,قوه,قضاییه,برای,رسیدگی,دقیق,به,شکایات Icana

نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح اولویت‌های کمیسیون اصل نود مجلس یازدهم، گفت: کمیسیون اصل نود نمی‌تواند تمام مسائل  را در رسیدگی به شکایات و پرونده‌ها مورد بررسی و رسیدگی قرار دهد اما کمیسیون بخشی از فرایند رسیدگی خواهد بود و در صورت هماهنگی و انسجام با بخش‌های قبل و بعد رسیدگی قطعا نتایج موثری حاصل می‌شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما در کمیسیون اصل نود پیگیر توسعه و تقویت ارتباط با قوه قضاییه برای رسیدگی و بررسی شکایات به شکل منظم و دقیق هستیم. اعضای کمیسیون صحبت‌های اولیه را در این زمینه کردند.

پژمانفر با اشاره به حجم بالای شکایاتی که تاکنون به کمیسیون اصل نود ارسال شده است، افزود: شکایات فراوانی به کمیسیون اصل نود رسیده که بیشتر در حوزه مسائل اقتصادی و فرهنگی است. به نظر می‌رسد حجم پرونده‌هایی که تاکنون به کمیسیون رسیده نسبت به ادوار گذشته بیشتر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet