هدر موبایل
1399/04/18 17:57:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی:

دیپلماسی پارلمانی از شکل تشریفاتی خارج شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دیپلماسی پارلمانی از شکل تشریفاتی و دیدارها دو یا چندجانبه بدون دست آورد باید خارج شود.
دیپلماسی پارلمانی از شکل تشریفاتی خارج شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دیپلماسی پارلمانی از شکل تشریفاتی و دیدارها دو یا چندجانبه بدون دست آورد باید خارج شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100653347055.jpg دیپلماسی,پارلمانی,از,شکل,تشریفاتی,خارج,شود Icana

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به موضع اخیر پارلمان عربی تحت عنوان "راهبرد یکپارچه عربی" علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: این راهبرد در ادامه مواضع گذشته برخی کشورها و تحت تاثیر لابی آمریکایی- صهیونیستی است و  سعودی ها میدان دار این قائله هستند.

وی افزود:این مواضع به دلیل شکست های گذشته ایادی منطقه ای آمریکا است که به دنبال بازسازی جایگاه خود هستند اما به خوبی می دانند ایران قدرت اصلی منطقه است و اینگونه سیاست ها نمی تواند کشورمان را تضعیف کند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:در مقابل این موضع پارلمان عربی سیاست پارلمانی فعال و قدرتمندی باید اتخاذ شود تا این رفتار ها را خنثی کند و نقش تشریفاتی دیپلماسی پارلمانی قطعا  قدرت چنین کاری را ندارد لذا باید روش ها در این حوزه تغییر کند و دیدار های بین پارلمانی ، همراه با موضع گیری قاطع و مصوبات کارآمد باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet